Pobierz program Asystent pobierania włączony

SpringPublisher to profesjonalne narzędzie służące do projektowania i drukowania wizytówek, ulotek, kartek pocztowych, papierów firmowych oraz innych materiałów reklamowych.

Galeria programu

Program charakteryzuje się czytelnym interfejsem użytkownika, a także prostotą podczas tworzenia nowego dokumentu. Oferuje również dostęp do gotowych szablonów, wspomagających przy projektowaniu dowolnego materiału promocyjnego lub reklamowego. Szablony dostępne są z poziomu aplikacji w lokalnej bibliotece oraz specjalnym sklepie internetowym.

SpringPublisher posiada rozbudowany i wygodny w obsłudze wielowarstwowy edytor graficzny, za pomocą którego wygenerujemy grafikę w dowolnej rozdzielczości – niskiej 96 DPI, średniej 180 DPI i wysokiej 350 DPI. Oprócz tego możemy do modyfikowanego materiału graficznego, dodawać nowe zdjęcia, obrazki, a także wstawiać różne teksty i gotowe elementy graficzne.

Użytkownicy mogą również korzystać z dodatkowych efektów wizualnych (cienie, przezroczystość), grafiki wektorowej, a także z wbudowanej bazy zawierającej gotowe szablony wizytówek, ulotek, kartek biznesowych i pocztowych. Nie zabrakło w nim innych przydatnych funkcji do tworzenia różnych kodów kreskowych i dodawania map z ustaloną lokalizacją.

Uwaga!

  • SpringPublisher dostępny jest za darmo, ale w porównaniu do wersji komercyjnej posiada liczne ograniczenia uniemożliwiające tworzenie i drukowanie materiałów graficznych w wysokiej jakości oraz pobieranie większej ilości gotowych szablonów ze sklepu internetowego.
  • Program został tylko częściowo spolszczony.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

eM (niezalogowany) 29.09.2012 12:51 #4

bardzo słaby program, nie warto instalować , szkoda czasu

VampireHunterD (niezalogowany) 06.08.2012 16:45 #3

Program zapowiada się fajnie, ale po krótkim czasie użytkowania można stwierdzić, że jest to coś co szkoda instalować na komputerze. Ma sporo ograniczeń wynikających z przymusu zakupu wersji PRO.
ODRADZAM dla wymagających i nie polecam laikom.

l0qin (niezalogowany) 06.07.2012 23:22 #2

chyba w paincie mamy większe możliwości, odinstalowałem po ok 5 minutach zabawy

bartexsa (niezalogowany) 18.06.2012 10:57 #1

uwaga! program antywirusowy ESET sygnalizuje obecność wirusa w tym programie!!

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.