r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stellar Phoenix Windows Data Recovery 6.0.0.1 Professional

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony

Stellar Phoenix Windows Data Recovery to zaawansowane oprogramowanie przeznaczone do odzyskiwania danych z dysku twardego. Przy użyciu aplikacji, użytkownicy mogą przywrócić niezbędne pliki i foldery, które zostały usunięte z kosza systemowego lub utracone w wyniku wystąpienia awarii komputera.

Galeria programu

Program charakteryzuje się nowoczesnym i przejrzystym interfejsem użytkownika. Wszystkie funkcje zostały w taki sposób rozmieszczone, że nie powinny przysporzyć żadnych problemów podczas korzystania z aplikacji. Wśród nich znajdziemy między innymi narzędzia do przywracania danych usuniętych z kosza systemowego lub po sformatowaniu dysku twardego.

Aplikacja posiada możliwość odzyskania danych z poczty elektronicznej znajdującej się w Outlook Express lub Microsoft Outlook. Stellar Phoenix Windows Data Recovery posiada również szybki tryb przywracania plików i folderów, a także zawiera niezbędne narzędzie do wyszukiwania utraconych woluminów i partycji z nośnika danych.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery umożliwia odzyskiwanie wszystkich rodzajów plików, w tym między innymi filmów, zdjęć i dokumentów. Oprócz tego obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze systemy plików: FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS i NTFS5. W jego zasobach znajdziemy funkcje do tworzenia obrazów i klonowania partycji lub całych dysków twardych oraz bardzo przydatną opcję do monitorowania pracy dysków i odczytywania atrybutów S.M.A.R.T.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
recoverdata   1 #1 17.09.2016 11:03

Według mojego doświadczenia, można łatwo i wygodnie dostać się z powrotem swoje bezcenne pliki i informacje o Odzyskiwanie danych dla Windows Data Recovery Software. Ponieważ zapewnia zapewniony odzysk w kilka minut. Utrzymuje dokładność danych. Jeśli stoją jakieś problemy związane z utratą okien następnie korzystać z tego oprogramowania do odzyskiwania danych.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.