Pobierz program Asystent pobierania włączony

StrongRecovery to polskie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych. Duża skuteczność działania oraz prosta obsługa sprawiają, że program często wykorzystywany jest zarówno do prostych, jak również bardziej złożonych operacji, mających na celu przywrócenie utraconych w różnych okolicznościach danych.

Galeria programu

Program z powodzeniem wykorzystywany może być do odzyskiwania danych z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych USB, pendrive'ów oraz wielu innych urządzeń jak np. kamery, aparaty cyfrowe itp. Obsługiwane systemy plików to NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS. StrongRecovery potrafi odzyskiwać dane zaszyfrowane (EFS) oraz skompresowane, znajdujące się na partycjach NTFS. Zaletą narzędzia na tle konkurencyjnych rozwiązań jest duża skuteczność i szybkość działania. Poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu nieumyślnie skasowanych multimediów czy dokumentów program umożliwia również przywracanie niewidocznych partycji i dysków logicznych. Z jego pomocą odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare).

Praca z programem jest bardzo prosta oraz nie wymaga posiadania dodatkowej wiedzy lub umiejętności. Po uruchomieniu użytkownik wskazuje dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Następnie narzędzie przystępuje do przetwarzania danych nagłówkowych (MFT/FAT) wskazanych wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku. Widoczne tam są zarówno pliki znajdujące się aktualnie na nośniku, jak również te z różnych przyczyn skasowane. Dużym ułatwieniem na tym etapie jest narzędzie do filtrowania plików, pozwalające sprawnie zarządzać rodzajem prezentowanych danych. W celu przywrócenia danych wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odzyskanie maksymalnie 3 plików o łącznym rozmiarze nie przekraczającym 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia należy zakupić licencję na program w odpowiadającym nam wariancie. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

StrongRecovery walczy w Steam Greenlight

13
OPROGRAMOWANIE 08.07.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

StrongRecovery, czyli polskie narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych, walczy o wydanie na Steam. Osoby chętne pomóc, mogą zagłosować na program na Steam Greenlight, niezdecydowanych zachęcam do przetestowania narzędzia. StrongRecovery to narzędzie, z którego pomocą odzyskamy skasowane lub w inny sposób utracone pliki z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych i różnych urządzeń podłączanych do systemu jako urządzenia multimedialne (telefony, aparaty). Program jest w stanie poradzić sobie z systemami plików NTFS, FAT32/FAT16/FAT12, Ext2/Ext3, ReiserFS,…

Recenzje użytkowników

naprawdę głęboki i solidny skan, konkretne wsparcie techiczne
brak
ocena użytkownika

Był to jedyny program, który nie tyle co odzyskał, ale w ogóle wykrył dane, które mnie interesowały. Żadna Recuva ani inne popularne aplikacje nie zdołały tego zrobić. Kupiłem program na 24h przez stronę autora, ale miałem problem z instalacją. Po szybkiej wymianie maili, autor aplikacji skontaktował się ze mną i poprzez zdalny pulpit z rozmową telefoniczną problem szybko został rozwiązany, a dane odzyskane.

Konkretny PLUS!

06.01.2014 22:43 | Recenzja do wersji 3.0.3.0
sprawny i szybki
zawiesił mi się raz (odzyskiwał 4 GB w jednm pliku) instrukcja trzeba ją czytać okładnie
ocena użytkownika

Jest niedziela kupiłem program.... nie działał tak jak się spodziewałem zadzwoniłem do Pana i..... odebrał rzeczowy miły człowiek udzielił wyczerpujących informacji zwrócił wpłatę bo stwierdził że to nieporozumienie.. następni zadzwonił do mnie i zaproponował rozwiązanie mojego problemu. Ludzie świetny program i autor który zna się na tym co robi jest miły profesjonalny pomocny.POLECAM

05.01.2014 21:10 | Recenzja do wersji 3.0.3.0

Komentarze

StrongRecovery Software  10.09.2014 15:18 #230

@Redys (niezalogowany): Ograniczenia, o których Pan pisze są przedstawione w oknie opisującym możliwości wersji ewaluacyjnej "EXTRA". Okno te pojawia się zawsze przy próbie odzyskiwania danych... Rozumiem jak najbardziej pański niedosyt. Proszę jednak mieć na uwadze, że ograniczenie to wynika z uzasadnionych przyczyn. Pliki z lokalizacji "pliki do odzyskania+" stanowią czasem jedyna drogę do odzyskania danych. Na tle konkurencji rozwiązanie to wypada tutaj bardzo dobrze. Na uwagę zasługuje np. odzyskiwanie plików MP3, MPG (i jego pochodne) czy zdjęcia wykonane w formacie RAW... Ograniczenia wynikają też z tego, że autor zabezpiecza się przed wydaniem nielegalnej wersji. Im więcej użytkownik będzie miał rzeczy dostępnych, tym większe prawdopodobieństwo, że oprogramowanie zostanie złamane i będzie można wykorzystywać je nielegalnie w pełnej wersji.

Co do pańkich wątpliwości związanych z licencją spieszę poinformować, iż:

1) Nie trzeba połączenia z internetem w celu aktywacji programu
2) Licencję można przenosić

Dodatkowo wspomnę, iż warto na spokojnie zapoznać się z wiadomością aktywacyjną, którą Pan otrzyma po kupnie...

Serdecznie dziękuję za pozytywne opinie. Dziękuję również za przedstawione problemy.

Można się ze mną kontaktować bezpośrednio poprzez e-mail:

support@strongrecovery.com

Pozdrawiam.

Redys (niezalogowany) 10.09.2014 14:51 #229

Program bardzo dobry i zamierzam go kupić (znalazł wszystko co zostało skasowane - inne nie dały rady), ale mam pewne zastrzeżenie do wersji trial... mianowicie jeżeli chcę odzyskać jakiś plik przechodząc przez typy plików ("pliki do odzyskania + (tutaj liczba)", a następnie JPG) to nie odzyskuje się nic (nie minął limit trzech plików ani 1GB). Jeżeli zaś przechodzę przez opcję wyżej "pliki do odzyskania" i nie wchodzę do żadnego katalogu a z listy wybieram dany plik JPG to się on odzyskuje bez problemu.

Mam również dwa pytania co do licencji. Jeżeli kupię licencję na jeden komputer bez żadnych ograniczeń to:
1. Czy mogę licencję jakoś wgrać (plik z licencją)? Czy potrzebuje do rejestracji programu połączenia z internetem właśnie na tym komputerze?
2. Jeżeli odinstaluję program z jednego komputera, to czy będę mógł go zainstalować na innym?

Pozdrawiam.

StrongRecovery Software  28.08.2014 20:55 #228

Zapraszam do zapoznania się z nową obsługą odzyskiwania zdjęć wykonywanych w formacie RAW (aparaty cyfrowe). Na obecną chwilę program obsługuje następujące formaty oraz aparaty:

- 3FR (Hasselblad)
- ARW, SRF, SR2 (Sony)
- CR2, CRW (Canon)
- DNG (Canon, Leica, Pentax, Ricoh i inne, również telefony komórkowe - np. Nokia Lumia)
- ERF (Epson)
- KDC, K25, DCR (Kodak)
- MEF, MOS (Mamiya)
- MRW (Minolta)
- NEF, NRW (Nikon)
- ORF (Olympus)
- PEF (Pentax)
- RAF (Fuji)
- RAW, RW2 (Panasonic)
- SRW (Samsung)
- X3F (Polaroid)

Gdyby ktoś miał jakiś nowy ciekawy format (może być też zdjęcie zrobione przez telefon), którego brakuje lub jego obsługa jest niepełna i to zauważył, to może się kontaktować bezpośrednio z autorem poprzez adres: support@strongrecovery.com.

Pozdrawiam.

StrongRecovery Software  28.08.2014 18:37 #227

@Binmar: Nic takiego absolutnie nie ma miejsca. Jeśli antywirus coś wykryje, to jest to fałszywy alarm (FALSE POSITIVE).

Tak jak napisał Pan DanKar i dodatkowo jeżeli ma się stare jądro antywirusowe, to może ono gorzej radzić sobie z prawidłową oceną pliku, także można przeinstalować całego antywirusa w tym wypadku, albo nawet użyć innego... Używanie antywirusów "egzotycznych" lub mniej znanych wiąże się z większym prawdopodobieństwem fałszywych alarmów. "Krzyczeć" lubią też antywirusy darmowe, ale nie wszystkie...

Proszę się absolutnie nie niepokoić ani sugerować tym, co mówi antywirus, wydawca wydaje oprogramoanie czyste i bezpieczne, nigdy nie zdarzyło się, żeby jakiś plik był zawirusowany, jeżeli coś jest nie tak, to jest to fałszywa ocena (FALSE POSITIVE: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_pierwszego_rodzaju).

DanKar REDAKCJA 28.08.2014 18:22 #226

@Binmar: Sprawdziłem plik na swoim komputerze i nie zauważyłem żadnych niepokojących sygnałów ze strony mojego oprogramowania antywirusowego. Plik jest czysty i jeśli nie została przeprowadzona aktualizacja bazy sygnatur wirusów to zalecam ją wykonać.

Pozdrawiam :)

Binmar  14.08.2014 14:12 #225

Instalacja zawiera HEUR/QVM19.1.Malware.Gen, zarówno stacjonarna jak i portable. Proszę o udzielenie informacji redaktora bądź autora programu.

StrongRecovery górą! (niezalogowany) 14.07.2014 19:17 #224

Straciłem już wszelkie nadzieje, że odzyskam dane w taki sposób jak bym tego oczekiwał. Raz za razem próbowałem coś wskurać jakimś programem ale zawsze było jakieś ale... Drodzy użytkownicy, ten program mnie po prostu uratował! Straciłem całkowicie dostęp do mojego dysku z wszystkimi dokumentami, plułem sobie w brodę, że części danych nie przechowuje da dysku C albo na pulpicie jak to inni nachalnie robią. Z początku w ogóle nie wierzyłem, że to odzyskam. Doznałem szoku, kiedy program mi otworzył poprawnie dysk i widziałem swoje pliki, odzyskałem po prostu wszystko, warto próbować, mnie się udało i zaoszczędziłem kupę kasy, życie znowu jest piękne! StrongRecovery górą!

StrongRecovery Software  28.06.2014 12:06 #223

@GG7788 (niezalogowany): StrongRecovery nie jest narzędziem dedykowanym do odzyskiwania SMS'ów, zdarza się jednak, że czasem coś odzyskuje, ze względu na zaawansowaną analizę tekstową. Wszystko zależy od tego, jaki telefon ktoś posiada i jaki ten telefon ma system. Jeżeli ktoś chciałby spróbować odzyskać jakieś SMS'y tym programem, to może zrobić następujące kroki:

1) Otworzyć dysk w trybie pamięci masowej:

http://www.strongrecovery.com/pl/odzyskiwanie%20danych%20z%20telefonu%20samsung....

2) Dokonać pełnego skanu
3) Szukać plików "*.TXT" (prawy górny róg - pole wyszukiwania plików)
4) Pliki ponumerowane mogą zawierać interesujące dane, które powinny być czytelne (podgląd HEX pod prawym klawiszem myszy)
5) Można również użyć zaawansowanych opcji wyszukiwania (rozwijane menu koło "lupy")

O ile z SMS'ami może być kłopot, o tyle program w wyczerpujący sposób odnajdzie inne dane/pliki (zdjęcia, filmy, itp.). Program otworzy poprawnie dysk w razie uszkodzeń ważnych informacji nagłówkowych (boot sector, FAT), które odcinają dostęp do danych.

GG7788 (niezalogowany) 28.06.2014 09:37 #222

Czy można za pomocą tego programu odzyskać skasowane sms`y z telefonu? Jeżeli nie to jaki program może Pan polecić?

StrongRecovery Software  26.06.2014 19:47 #221

Chętnie poznam takiego "profesjonalistę" z imienia i nazwiska... Żaden doświadczony i obiektywny znawca tematu nie wypowiadałby się w taki sposób. Wypowiedź wyraźnie dyskredytuje program, który jest inny i o wiele lepiej radzi sobie z niektórymi przypadkami utraty danych. Jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą odzyskać dane w sposób prosty i czasem bardzo szybki, a to kogoś widać bardzo boli, albo czuje się takim profesjonalistą, że musi czasem kogoś od tak sobie skrytykować, opierając się na swojej tak na prawdę subiektywnej ocenie...

Program sprawniej radzi sobie w sytuacjach uszkodzeń informacji nagłówkowych, które odcinają dostęp do reszty danych, ma inną analizę RAW, wyszukuje dużo danych tekstowych, ma dynamiczny, przyjazny model... Co z tego, że *-Studio jest swego rodzaju kombajnem, skoro kombajn ten czasem może się okazać niepraktyczny??? Tak wypowiada się profesjonalista? To zwykły czarny pijar (po raz kolejny z resztą) a nie żadna obiektywna ocena...

O bucie, braku pokory i czystej prowokacji, to można mówić z pańskiej strony...

Objektywny (niezalogowany) 25.06.2014 19:47 #220

Polecam R-Studio lub DMDE to narzędzia sprawdzone i cenione, a nie ten polski wynalazek, który na dodatek nie działa w wersji testowej. Jestem profesjonalistą z 19 letnim doświadczeniem w odzyskiwaniu danych. Zobaczcie sami ile funkcji posiada R-Studio

http://www.data-recovery-software.net/

w porównaniu do tego "biednego" StrongRecovery - R-Studio wygląda jak kombajn, który podoła każdemu problemowi.

PS. Jeśli buta i brak pokory autora tutaj prezentowane przekładają się na obsługę techniczną - to współczuję użytokownikom...

Nie Mam Czasu Na Mielenie Dysku! (niezalogowany) 19.05.2014 16:58 #219

Ten Program jako pierwszy z wielu próbowanych znalazł mi dane w tempie ekspresowym, mało tego - miał wyszukiwarkę plików i to po danych. Prosty jak drut i skuteczny, brawo!

Igor K. (niezalogowany) 10.05.2014 20:39 #218

Nie wiem o co chodzi z tymi komentarzami, ale po sformatowaniu dysku ten program zadziałał mi najlepiej. Wyświetlił mi dane bardzo szybko, widziałem, to co chciałem i odzyskałem tak jak chciałem. Prosto, szybko i skutecznie. Nie znalazłem programu łatwiejszego w obsłudze, ode mnie ma 5 gwiazdek...

StrongRecovery Software  10.05.2014 06:52 #217

Komentarz #190 (RAPORT) jest dowodem na to, ze firma byla atakowana i znieslawiana z uzyciem technik manipulacyjnych, jedna osoba robila sobie kilku "wpisujacych" i odstawiala teatr... Pan "Robert Dobroduszny" (komentarz #214) to zwykly pijarowiec, jakich byla tu juz masa, ja tez moge sie wcielic w "Macieja Dobrodzieja".

http://www.dobreprogramy.pl/StrongRecovery,Komentarze,Windows,24584,2.html#komen...

Mourinho (niezalogowany) 09.05.2014 18:33 #216

Program dobry, okazał się bardzo pomocny przy braku dostępu do dysku, tyle...

StrongRecovery Software  09.05.2014 13:14 #215

Teraz na dodatek przytaczany jest program platny (D'*'D'E), z ktorym juz wczesniej byl problem na innym portalu, ja mu reklamy tutaj robic nie bede, tymbardziej, ze firme prowadzącą dystrybucje w Polsce posadzalem o brzydkie zagrywki, od poczatku byl z nia problem (bardziej wyrazny badz mniej). O ile sam program w sobie nie jest zly (bo juz troche na rynku jest i ma prawo byc lepszy w niektorych wypadkach), to przyczepilbym sie do interfejsu, obslugi i podejrzenaj dzialalnosci polskiego dystrybutora D'*'D'E... Dla mnie to jakas "mafia"... Glowna reklama na adwords (google), sugerujaca, iz program jest najlepszy, to czysty marketing (pojecie "najlepszy" jest tak wzgledne, ze jego uzywanie staje sie niebezpieczne, no ale jak ma sie dobry marketing, to co innego - grunt, to siła persfazji...). Firmie nie brakuje tupetu, a na jednym z portali program jest wyraznie faworyzowany i stanowi zaplecze pomocniczo-reklamowe.

Kazdy, kto ma uzasadnione podstawy do tego, by twierdzic, ze program nie pomogl, moze sie do mnie zglosic. Byly takie przypadki i wiele razy pomoglem, na palcach reki liczone sa zwroty kosztow, bo program sie poprostu sprawdza... Zawsze traktuje klienta powaznie.

D'*'D'E nie jest darmowy (nie w pelni), nawet nie ma go tutaj na DobrychProgramach...

Z tego, co mi wiadomo D'*'D'E nie ma analizy danych surowych (W StrongRecovery sa to "pliki do odzyskania +"). Jezeli stanie sie cos gorszego z systemem plików, albo wpisy systemowe zostaną utracone/zniszczone, to D'*'D'E danych nie odzyska, StrongRecovery może jeszcze znaleźć prawidłowe dane pliku, ale plik ten będzie miał inną nazwę i będzie wydobyty do wirtualnego kosza "pliki do odzyskania+". Wiele osób odzyskiwało dane ta metoda po tzw. nieszczęsnej akcji "recovery", gdzie nieumyślnie na laptopie wgrywany jest nowy system nadpisujacy stary... D'*'D'E jest niestety bardziej wymagajace (trudniejsze w obsludze). Kiedy StrongRecovery samo potrafi cos zrobic, D'*'D'E trzeba instruowac, a poczatkujacy uzytkownik w ogole nie wie jak do tego sie zabierac...

Praktyczne sytuacje i przewodnik odzyskiwania danych:

http://www.strongrecovery.com/pl/odzyskiwanie%20danych.html

Jezeli program kogos zawiedzie - nie ma problemu, zwrócę kasę, albo poprawie, co trzeba, zawsze tak robiłem, gdy klient nie czuł się zadowolony i powiedzial, co sie stalo. Najczesciej jest tak, ze danych nie da sie juz odzyskac i problemu nie robie, wiec wpis jaki sie pojawia uznaje za bezzasadny i zmyślony, ktoś ma poprostu dobrą zabawę, bo to już nie pierwszy raz (ja te zagrywki znam juz na pamiec)... Komentarz #142, ktory jest ewidentym atakiem potwierdzonym przez RAPORT (komentarz #190) jest zagrywka tego samego typu.


Przez dosc dlugi okres czasu byl spokoj, od 2 maja tego spokoju nie ma, wczesniej bylo podobnie... Z jednej strony moge sie cieszyc z drugiej ubolewac...

Robert Dobroduszny (niezalogowany) 09.05.2014 11:09 #214

StrongRecovery mnie zawiódł. Kosztuje Horrendalne pieniądze i lepiej od niego działa Recuva czy EASEus co śmiało stwierdzam po latach używania. Autor StrongRecovery to jakiś frustrat, który wszystkich straszy policją i nie przyjmuje do swojej wiadomości, że mogą być lepsze programy od jego! Drogi autorze - są lepsze programy i to darmowe np. DMDE. Więcej szacunku dla użytkowników, którzy mają już jakieś doświadczenie w tym temacie.

StrongRecovery Software  04.05.2014 18:46 #213

@Ojciec Rodziny (niezalogowany): StrongRecovery jest narzedziem przeznaczonym do odzyskiwania danych na pewnym poziomie. Poziom ten jest kontrowersyjny, poniewaz zdarza sie, ze czasem uda sie odzyskac dane za darmo, ale nie zawsze, albo nie tak jak sie tego oczekiwalo. Jest rowniez tak, ze mniej zaawansowani uzytkownicy nie daja sobie rady z obsluga narzedzi FREEWARE, wtedy z pomoca moze przyjsc wlasnie to oprogramowanie. Moze sie okazac, ze odzyska sie dane nie wydajac fortuny (uslugi odzyskiwania danych) - tak jak tu wczeniej wspomnial anonim...

I nie ma sie tutaj co klocic, chcialem tylko aby zostalo to zrozumiane. Stawianie sytuacji, ze program Recuva jest lepszy od StrongRecovery, albo, ze odzyska sie nim dane za darmo a programem StrongRecovery nie, jest niesprawiedliwe. Te programy sie roznia i nie moze byc tak, ze traktuje sie je na rowni jesli chodzi w ogole o odzyskiwanie danych. Odzyskiwanie danych moze byc rozne i przebiegac w rozny sposob.


StrongRecovery w wersji ewaluacyjenj (bezpłatnej, do pobrania tutaj) pozwala na odnalezienie utraconych danych, partycji/dysków. Daje możliwość oceny sytuacji, zdjęcia można podejrzeć. Odnajdywanie partycji (straconych dysków) przebiega dodatkowo w sposób niekonwencjonalny i może się okazać, że ten program zadziała od razu, spełniając oczekiwanie użytkownika.

Niektóre ważniejsze cechy programu:

- Szybkość i skuteczność działania, intuicyjny i innowacyjny silnik (inteligencja w działaniu)

- Szybka i rozwinięta wyszukiwarka plików/danych (prawy górny róg przeglądarki). Można wyszukiwać dane tekstowe lub inne dane plików...

- Obsługa EXFAT (nie kazde narzedzie to ma)

- Możliwość przeprowadzenia skanowania wstecznego (w przypadku kłopotów z uszkodzonym dyskiem)

- Zawsze (w każdym momencie) można zapisać plik sesji, który "zapamięta" to, co już było zrobione

- Klienci otrzymują zwrot kosztów w razie uzasadnionych problemów lub po wstępnej przedstawionej sytuacji

- Zawsze można się kontaktować w razie pytań lub wątpliwości (w języku polskim lub angielskim):

support@strongrecovery.com

535-540-153


Praktyczne przypadki utraty i odzyskiwania danych:

https://strongrecovery.com/pl/odzyskiwanie%20danych.html

StrongRecovery Software  04.05.2014 14:05 #212

Piszac takie rzeczy i w takich ilosciach sprawiacie wrazenie kogos z zaplecza konkurencji.

Przezywalem cos podobnego jakis czas temu, a tam wyraznie ktos przeginal (komentarz #190 - RAPORT - stanowi dowod, iz firma byla dreczona i znieslawiana)..

Recenzje sa prawdziwe i byly zatwierdzane przez administratorów. Są zupełnie bezinteresowne i w ogole sie ich nie spodziewalem. Najlepiej to by tu bylo napisac recenjze "hate'ujaca" StrongRecovery (tylko nikt nie zatwierdzi takich glupot), nie musielibyscie ciagle tyle pisac, czepiac sie i wybrzydzac a przede wszystkim prowadzic manipulacyjnej gry. Piszecie z anonimowych profili, bo tak najlepiej kogos "kopac"... Moge tylko liczyc, ze czasem jakies glupie komentarze zostana odrzucone przez administratorow, bo watpie, zeby wszytsko, co piszecie, przechodzilo, tego sie czytac nie da...

Aby lepiej zrozumiec istote sporu i wyciagnac lepsze wnioski proponuje czytac w takiej kolejnosci jak to bylo pisane. Zaczelo sie od niezbyt milego komentarza #203 (Anotos).

A tak na marginesie i zupelnie obiektywnie:

- Nie oczernilem recuvy - tam jest tylko rzeczowa wypowiedz, ktora zostala dodatkowo potwierdzona przez osobe trzecia...

- To czy moj program jest drogi czy nie, jest kwestia wzgledna, a mozna go kupic w roznych wariantach - tanszych niz Pan pisze

- Czasem zdarza sie, ze brak odpowiedniej wiedzy moze doprowadzic do nieumyslnych uszkodzen danych (formatowanie dysku w celu uzyskania do niego dostepu, zle uzycie testdiska)

- Z tym oszczerstwem to Pana ponioslo, ale ok...

- Mam mieszane uczucia, bo te wypowiedzi, wygladaja na swojego rodzaju gre (odstawianie teatru), a cos takiego jest niesmaczne... Nie sadze, zeby bylo komus milo na moim miejscu (ktos juz w podobny sposob prowokowal sytuacje i wyglada to tak, jakby ktos mnie przesladowal, nie spotkalem czegos podobnego u innych producentow, ktorzy maja tutaj wystwiony program, a maja rozwiazania wyraznie drozsze)... Chodzi tez glownie o to, ze StrongRecovery to nie Recuva za 160 zl... Tak mozna rozumiec Panskie stanowisko... StrongRecovery to narzedzie, ktore wyroznia sie specyficznymi cechami, jakie moga zawazyc w innym przypadku utraty danych - prosze o tym pamietac i nie brac za cos goloslownego, mam nadzieje, ze kiedys sie Pan o tym przekona, bo gdyby Pan program znal, to by Pan w ogole nie zaczynal, nie w taki sposob raczej, no chyba, ze mialby Pan jakis niecny cel...

- recuva tez ma swoj interes (mozna kupic wsparcie techniczne, mysle, ze tak naprawde ludzie z wdziecznosci moga tu placic i z tego tez powodu tak jest czesciej, ale moze sie myle. Gdyby ta teoria jednak sie sprawdzila, to tepienie StrongRecovery jest jak najbardziej na miejscu). Tepienie jakiejkolwiek konkurencji w jakikolwiek sposob (byle skuteczny) tez w sumie jest na miejscu, dla niektorych...

Ojciec Rodziny (niezalogowany) 04.05.2014 11:08 #211

"mowy nie ma, zebym nie odpowiadal na tego typu oszczerstwa i manipulacje" - czy oszczerstwem jest, że pana program jest drogi 160 PLN podczas gdy są darmowe? Gdzie tu oszczerstwo? Gdzie? No pytam się! Pytam się!?!

"To zupelny przypadek i czysty altruizm, ze tak usilnie sie tu produkuja i robia mega smrod w jeden dzien," - jedyną rzeczą jaką napisałem to to, że można użyć darmowych odpowiedników, tak pana to boli? To czemu pan się sam produkuje tutaj i oczernia Recuva w komentarzach?

http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Program,Windows,13044.html#komentarz-1334231
http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Program,Windows,13044.html#komentarz-1280063 (fake? nie sądzę)

"A co jezeli sie nie uda, albo darmowym narzedziem cos rozwalisz" - a pana program jest idealny? Dlaczego sugeruje pan, że darmowy odpowiednik coś rozwali? To insynuacje. To brudna gra słów.

"Atakujace osoby pisza to co im wygodnie, czyli przejaskrwiaja i szukaja skrajnosci" - gdzie przejaskrawiam? "Atakujące osoby"?

"Atakujcie dalej i udajcie se kogo chcecie, pojde w koncu na policje, to bedzie spokoj. " - z czym na policję? Z listą 17 darmowych programów do odzyskiwania, że ktoś napisał prawdę, że drogie oprogramowanie można zastąpić darmowym?

W moich skromnych oczach jest pan przewrażliwiony na punkcie swojego programu, używa gróźb, wulgaryzmów - proszę się zastanowić nad swoim zachowaniem, to portal DobreProgramy, który ma wyrobioną opinię, dobrą opinię jak wskazuje nazwa portalu, a pańska obecność tutaj jest zupełnie nie na miejscu z takim podejściem.

Słowem nie napisałem, że pański program jest zły, wskazałem jedynie, że można użyć czegoś innego jak ktoś chce zaoszczędzić, 160 ZŁ to bardzo dużo dla mnie, a zostałem zaatakowany jak jeszcze nigdy, jestem w szoku i szczerze oczekiwałbym przeprosin, przechodzi to panu przez gardło? Zwykłe "przepraszam"?

PS. Recenzje pańskiego programu wydają się podejrzane, napisało je 2 użytkowników z 0 liczbą komentarzy i każdy ma 1 recenzję - akurat pańskiego programu - ocenę i wiarygodność takich recenzji pozostawiam użytkownikom DobrychProgramów, którzy nie są mam nadzieję aż tak naiwni...

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.