Pobierz program Asystent pobierania włączony

StrongRecovery to polskie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych. Duża skuteczność działania oraz prosta obsługa sprawiają, że program często wykorzystywany jest zarówno do prostych, jak również bardziej złożonych operacji, mających na celu przywrócenie utraconych w różnych okolicznościach danych.

Galeria programu

Program z powodzeniem wykorzystywany może być do odzyskiwania danych z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych USB, pendrive'ów oraz wielu innych urządzeń jak np. kamery, aparaty cyfrowe itp. Obsługiwane systemy plików to NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS. StrongRecovery potrafi odzyskiwać dane zaszyfrowane (EFS) oraz skompresowane, znajdujące się na partycjach NTFS. Zaletą narzędzia na tle konkurencyjnych rozwiązań jest duża skuteczność i szybkość działania. Poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu nieumyślnie skasowanych multimediów czy dokumentów program umożliwia również przywracanie niewidocznych partycji i dysków logicznych. Z jego pomocą odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare).

Praca z programem jest bardzo prosta oraz nie wymaga posiadania dodatkowej wiedzy lub umiejętności. Po uruchomieniu użytkownik wskazuje dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Następnie narzędzie przystępuje do przetwarzania danych nagłówkowych (MFT/FAT) wskazanych wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku. Widoczne tam są zarówno pliki znajdujące się aktualnie na nośniku, jak również te z różnych przyczyn skasowane. Dużym ułatwieniem na tym etapie jest narzędzie do filtrowania plików, pozwalające sprawnie zarządzać rodzajem prezentowanych danych. W celu przywrócenia danych wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odzyskanie maksymalnie 3 plików o łącznym rozmiarze nie przekraczającym 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia należy zakupić licencję na program w odpowiadającym nam wariancie. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

StrongRecovery walczy w Steam Greenlight

13
OPROGRAMOWANIE 08.07.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

StrongRecovery, czyli polskie narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych, walczy o wydanie na Steam. Osoby chętne pomóc, mogą zagłosować na program na Steam Greenlight, niezdecydowanych zachęcam do przetestowania narzędzia. StrongRecovery to narzędzie, z którego pomocą odzyskamy skasowane lub w inny sposób utracone pliki z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych i różnych urządzeń podłączanych do systemu jako urządzenia multimedialne (telefony, aparaty). Program jest w stanie poradzić sobie z systemami plików NTFS, FAT32/FAT16/FAT12, Ext2/Ext3, ReiserFS,…

Recenzje użytkowników

naprawdę głęboki i solidny skan, konkretne wsparcie techiczne
brak
ocena użytkownika

Był to jedyny program, który nie tyle co odzyskał, ale w ogóle wykrył dane, które mnie interesowały. Żadna Recuva ani inne popularne aplikacje nie zdołały tego zrobić. Kupiłem program na 24h przez stronę autora, ale miałem problem z instalacją. Po szybkiej wymianie maili, autor aplikacji skontaktował się ze mną i poprzez zdalny pulpit z rozmową telefoniczną problem szybko został rozwiązany, a dane odzyskane.

Konkretny PLUS!

06.01.2014 22:43 | Recenzja do wersji 3.0.3.0
sprawny i szybki
zawiesił mi się raz (odzyskiwał 4 GB w jednm pliku) instrukcja trzeba ją czytać okładnie
ocena użytkownika

Jest niedziela kupiłem program.... nie działał tak jak się spodziewałem zadzwoniłem do Pana i..... odebrał rzeczowy miły człowiek udzielił wyczerpujących informacji zwrócił wpłatę bo stwierdził że to nieporozumienie.. następni zadzwonił do mnie i zaproponował rozwiązanie mojego problemu. Ludzie świetny program i autor który zna się na tym co robi jest miły profesjonalny pomocny.POLECAM

05.01.2014 21:10 | Recenzja do wersji 3.0.3.0
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

Crazygod   2 #245 13.12.2014 12:32

@StrongRecovery Software: I słusznie proszę nie popadać w zbytni samozachwyt, bo z pewnością jeszcze dla się to i owo poprawić, nawet w samym interface, aby program był jeszcze bardziej intuicyjny, skuteczny i miły również dla oka ;-)
PS: Tak na dzień dobry to przydałoby się, aby program miał opcję (oczywiście do wyboru) sprawdzania aktualizacji np. przy uruchamianiu.

StrongRecovery Software   4 #244 12.12.2014 15:47

@Dziadek J i L: Jestem mile zaskoczony taką wypowiedzią, powiem szczerze, że trochę się przestraszyłem tych pochwał, ogólnie brak mi słów, dziękuję...

Dziadek J i L   2 #243 12.12.2014 07:24

Witam!.
Przed chwilką pobrałem Stronga i natychmiast wypróbowałem. Coś wspaniałego!. Odzyskać mogę wszystko z padniętego dysku Toshiba. Na razie wybrałem jeden, w tej chwili najważniejszy dla mnie plik. Program nadzwyczaj przydatny. Po prostu cudeńko. Natychmiast otworzył spartolony dysk. Po otwarciu widać wszystko. Wszystko mogę sprawdzić, wszędzie bez kłopotów wejść i zobaczyć. To jest klasa. Jestem zachwycony!. Bardzo podoba mi się, że program ostrzega przed nierozważnymi krokami z mojej strony. Prosty w obsłudze, szybki jak błyskawica, znikomej objętości.
Cieszę się, że jest to program Polaka. Gratuluję Panu Maciejowi Drobińskiemu, dziękuję za udostępnienie mi programu, życzę zdrowia, pomyślności i sukcesów nie tylko w Nowym 2015 Roku.
Andrzej

StrongRecovery Software   4 #242 29.11.2014 21:39

@Crazygod: Dziękuję za przychylne opinie, pańskie spostrzeżenia oraz ciekawe rozważania...

Gdyby uznał Pan, że czegoś w programie brakuje, to proszę dać znać, postaram się sprostać pańskim oczekiwaniom.

Dziękuję za zaufanie i za solidarne podejście, jest to patriotyczne i fajne, dziękuję raz jeszcze.

Crazygod   2 #241 29.11.2014 12:08

Jak wcześniej mówiłem, tak zrobiłem, czyli zakupiłem program na dwa stanowiska z linku http://odzyskiwaniepartycji.pl/ podanego przez kolegę @Zaskoczony.
Narazie nic nie testowałem, gdyż zakładam, że skoro licencja jest dożywotnia to twórcy zależy na stworzeniu dobrego programu, a przy najbliższej okazji dam znać jak działa.
A dlaczego kupiłem, ano dlatego, że wolę wspierać Polaków niż chińczyków.
PS: Gdyby nie ta zniżka, nie kupił bym programu.

Crazygod   2 #240 26.11.2014 14:41

@StrongRecovery Software:
Generalnie podoba mi się licencja programu:

Licencja bez limitów, czyli licencja osobista, wielostanowiskowa bądź profesjonalna:
Nie posiada żadnych ograniczeń czasowych (jest wieczysta)
Nie posiada żadnych ograniczeń na dane (można odzyskiwać lub kopiować dowolną ilość danych)
Nie posiada blokad sprzętowych (można zmieniać sprzęt w komputerze lub sam komputer, przenosić licencję na inny komputer)
Można ją aktualizować po pojawieniu się nowej wersji (link do aktualizacji w instrukcji, która jest dostarczana po kupnie).

Pytanie tylko, czy jak wpadnie do mnie wystraszony sąsiad, że przez pomyłkę skasował sobie plik lub sformatował dysk (znam takich fachowców) to będę mógł mu pomóc (mając licencję osobistą) za przysłowiowy czteropak notabene wypity zapewne razem :P, czy pozostanie mu tylko również zakup licencji. W naszym porządku prawnym pewnie zostało by to uznane za działalność zarobkową :P. Sprytny Polak zapewne by mi doradził, abym pomógł sąsiadowi "po cichu", ale czy to będzie fer w stosunku do autora programu? - Nie sądzę.

Fajna sprawa, że licencja jest wieczysta i nie ma problemu z jej przenoszeniem na inne komputery, mam tu na myśli w szczególności np. modernizację kompa poprzez wymianę płyty głównej.
Bardzo dobrą wiadomością, którą sam Pan przekazał jest również to, że: "1) Nie trzeba połączenia z internetem w celu aktywacji programu" - swoją drogą warto taką informację zamieścić na stronie internetowej programu, jeżeli jej nie ma.

Odnośnie cen, wypowiem się tylko w kwestii licencji osobistej dla dwóch komputerów, bo taka w zasadzie mnie interesuje (Notebook i stacjonarny PC) - z tego co widzę na stronie internetowej jest 160zł+VAT=196,8zł brutto. Czy to dużo trudno do końca ocenić, bo jak wcześniej powiedział kolega "PanGoladkin":...takiego programu używam raz na pół roku... Odnosząc jednak powyższą kwotę do swoich miesięcznych finansów podzielam opinię kolegi "PanGoladkin", że jednak jest jeszcze trochę za drogo dla przeciętnego szaraka, aczkolwiek wygórowane jakoś specjalnie też się są, a jeżeli dochodzą do tego jakieś promocje jak podał kolega "Zaskoczony " to może i zakupię program o ile zdążę, bo obecnie kapuchy brak. :P
Podsumowując kibicuję Polakom, którzy tworzą polskie programy.

  #239 16.11.2014 20:27

Dzisiaj tak szukałem sobie informacji o Strong Recovery i znalazłem zniżkę 16% na stronie http://odzyskiwaniepartycji.pl/ zawsze to te 20 PLN taniej jakby ktoś kupował, po co płacić 100% :)

StrongRecovery Software   4 #238 03.11.2014 12:50

@rockysummit21: Nie ukrywam, że ciężko było mi wydać stosowną opinię na temat tego co Pan napisał, problem wyniknął z tego, że niektóre stwierdzenia brałem zbyt sugestywnie (wynikło to z wcześniejszych wypowiedzi kogoś innego, które pozostawiały wiele do życzenia), w pańskim przypadku jest jednak zupełnie inaczej i te "spinanie się" z mojej strony, tak jak to Pan określił, było trochę widoczne...

Jest wiele dobrych programów odzyskujących dane, niektóre wyróżniają się czymś "ekstra", czasem bywa jednak tak, że te "ekstra" ciężko jest wydobyć. W swoich rozwiązaniach zawsze staram się, żeby użytkownik nie miał większych problemów ani zbytnio nie zastanawiał się nad technicznymi sprawami, główna idea jest taka by program był praktyczny.

Uważam, że na tle innych rozwiązań StrongRecovery, to dobry produkt i dla wielu poważnych programów, które mają już wyrobioną pozycję stanowi na prawdę poważną konkurencję. Oczywiście nie może być tak, że we wszystkim jest najlepszy i byłbym głupcem, gdybym tak stwierdził. Jeżeli jednak taki program by się pojawił, to byłaby to swego rodzaju rewolucja i może taka właśnie "rewolucja" poradziłaby sobie z problemem jaki Pan stworzył. Tak czy inaczej należy pamiętać, że możliwości odzyskiwania danych (czy to programowo, czy z udziałem analiz profesjonalistów) są utrudnione przez:

1) Nadpisanie danych (Dane nowe zastępują dane stare, które są do odzyskania)
2) Uszkodzenia fizyczne
3) Fragmentację danych (To mogło się pojawić u Pana)
4) Nieznajomość lub bardzo ogólną postać danych do odzyskania

Na punkty 1 i 2 nie ma rozwiązania, w wielu jednak wypadkach nie wszystko jest stracone jeżeli dochodzi do sytuacji omawianych w tych punktach.

Punkty 3 i 4 to wyzwanie dla programistów i tak na prawdę szansa na wyróżnienie programu w tej branży.

Dziękuję za opinię, dziękuję za sprostowanie, przepraszam za niezbyt stosowne odniesienie się do pańskiej wypowiedzi, poczułem się po prostu nieco atakowany, teraz wiem jednak, że pańskie stanowisko było zupełnie inne i jestem z tego powodu zadowolony, zapraszam do kontaktu drogą mailową, byćmoże poprzez pańskie uwagi lub wspólną współpracę wyśle Panu licencję...

support@strongrecovery.com

Pozdrawiam

rockysummit21   1 #237 03.11.2014 00:42

@StrongRecovery Software:

1. Miałem system plików FAT32.
2. Jak napisałem: przeprowadzałem test. Obecnie nie mam problemów z utratą danych, ale tak zapobiegawczo - po części z ciekawości - zainteresowałem się ewentualną skutecznością tego typu programów.
3. Na koniec odnośnie Pana opinii ("ta historia to jakaś pomyłka")
To nie jest pomyłka. To Pana opinia. Nie wiem dlaczego insynuuje Pan, że staram się jak to Pan określił "dokuczyć firmie", szerzyć "czarny pijar". Nic z tych rzeczy. Nadinterpretuje Pan moje słowa. Proszę zauważyć, że wyraziłem swoją opinie na temat kilku programów - żadnego nie faworyzowałem. Napisałem, że żaden z nich nie odzyskał moich danych. Ewentualna krytyka odnosiła się do wszystkich programów. Zwróciłem uwagę na produkt "StrongRecovery" ponieważ jest wiele ("niewyszukanych") pochlebnych opinii o tym produkcie. Wcale nie twierdzę, że nie są one rzetelne i wiarygodne, ale jednak budzą moje wątpliwości (... staram się być ostrożny)

Na zakończenie napiszę:
1. Jeżeli Pański produkt faktycznie jest taki dobry jak Pan reklamuję to życzę Panu sukcesów i wielu klientów (może mój przypadek był tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę.....)
2. Bardzo spodobały mi się pewne funkcjonalności w "StrongRecovery", których nie spotkałem w innych programach:
a) możliwość użycia "pauzy"
b) możliwość zapisania wyników pracy, a następnie powrotu pracy z programem w dowolnym momencie ("zapisz", "otwórz"). Funkcja na pewno bardzo przydatna kiedy pracujemy z pojemnymi dyskami...

Z uszanowaniem: rockysummit21
P.S.
Życzę więcej dystansu, bo mam wrażenie, że bardzo się Pan "spina". W tym temacie był to mój drugi i ostatni komentarz.

StrongRecovery Software   4 #236 02.11.2014 16:34

@PanGoladkin (niezalogowany): Dziękuję za pochwały "Panie Goladkin".

Myśle, że jak bym dał te 4 pliki, to ktoś by chciał potem 5, ktoś inny 10, a jeszcze inny 100...

Odliczanie czasu w wersjach czasowych (rozwiązanie budżetowe) zaczyna się od momentu startu licencjonowanej aplikacji oraz po północy (od momentu kupna).

Licencje są już wyraźnie tańsze i biorąc pod uwagę konkurencję, możliwości programu oraz jego tańsze wersje, firma mogłaby na tym już tracić, ale nie jest powiedziane, że jakieś zniżki lub specjalne propozycje się nie pojawią...

Póki co, jeżeli ktoś po wypróbowaniu wersji testowej (która pozwala odzyskiwać dane na próbę, albo chociaż je odnaleźć), będzie zdecydowany, to mogę zaproponować coś takiego:

http://www.strongrecovery.com/pl/license-novat.html

StrongRecovery Software   4 #235 02.11.2014 15:54

@rockysummit21: Pańska historia w pierwszym akapicie trochę nie trzyma się kupy. Pisze Pan, że po sformatowaniu nośnika nie odzyskał Pan nic żadnym programem. Jest to wręcz niemożliwe (dla systemu NTFS wyjątkowo, Pan miał prawdopodobnie jakiś FAT) i albo z nośnikiem się coś stało potem, albo dane zostały nadpisane, mogło też być tak, że dane na których Panu zależało uległy fragmentacji (pliki o większych rozmiarach). Po samym sformatowaniu są bardzo duże szanse na to, że dane się czymś odzyska (niezależnie czy to jest formatowanie pełne czy nie), a programem StrongRecovery robi się to najłatwiej, bo program jest intuicyjny i nie trzeba w większości wypadków nic ustawiać ani odpowiadać na pytania.

Jeden z użytkowników też przeprowadzał jakieś testy i przeprowadził je ŹLE, gdyż nie wziął pod uwagę, że po skasowaniu plików, Windows potrzebuje czasu (albo ponownego uruchomienia) na reorganizację danych, jeżeli tego czasu nie dostanie, to pierwszy użyty program nie odnajdzie danych prawidłowo.

StrongRecovery posiada dodatkowe analizy (odnajdywanie plików RAW - pliki do odzyskania+) oraz możliwość ustawienia niektórych parametrów, tego darmowe programy nie mają, więc wydaje się być niemożliwością, że StrongRecovery czegoś nie odzyska a ma mechanizm, który pozwala odzyskać coś, kiedy darmowe nie potrafią (bo tego mechanizmu nie mają)...

Odnośnie punktu 2giego Jeżeli żaden program (w tym StrongRecovery) nie odzyskuje już NIC, to tego się po prostu odzyskać nie da (jeżeli dane zostały uszkodzone lub nadpisane to jest już KONIEC i nic tutaj nie pomoże).

Trzeci punkt jest dziwny... Nigdy nie potrzebował Pan programu na poważnie, przeprowadzał jakieś testy (i to może nawet źle) i nie ma Pan ulubionego programu...

Ogólnie wpis uznaje za coś, co wprowadza zamieszanie i to niepotrzebne (po raz kolejny). Mógł Pan przeprowadzić bardzo specyficzny test, który nie dał szans... Dodatkowo sugeruje Pan, że na podstawie pańskich doświadczeń można program jakoby skreślić...

StrongRecovery jest narzędziem, które z biegiem czasu też się zmienia, radzę powtórzyć testy i to dokładnie.

StrongRecovery w swej prostocie i działaniu często nie ma sobie równych. Uzyskałem wiele pochlebnych opinii prywatnie i wierzyć mi się nic chce, żeby było z niektórymi rzeczami tak jak Pan pisze, tym bardziej że słyszałem wiele razy, że jest wręcz odwrotnie (że jest lepszy od tych darmowych). Nawet w recenzji (wyżej, ale pod opisem programu), kiedy to już było jakiś czas temu jest wyraźnie napisane coś innego.

Dla mnie ta historia, to jakaś pomyłka, albo próba przekonania użytkowników, że "NIE WARTO". Nie jeden już tu tego próbował a czasem wychodziło, że była to jedna osoba, która dokuczała firmie używając technik manipulacyjncyh i czarnego pijaru. Próbowano już na wiele sposobów i najwyraźniej ktoś próbuje dalej...

StrongRecovery od dłuższego już czasu odzyskuje dane na próbę, więc każdy na start może się przekonać JAK JEST.

rockysummit21   1 #234 02.11.2014 14:47

Miałem na pendrive Kingston (32GB) około 5GB danych (pliki video, dokumenty,zdjęcia). Przeprowadziłem test. Wykonałem formatowanie, najpierw szybkie, później pełne. Następnie próbowałem odzyskać dane za pomocą: Recuva, Puran File Recovery, EaseUS Partition Recovery, a na koniec użyłem programu StrongRecovery. Niestety żaden z programów nie odzyskał ani jednego pliku.
Podsumowując:
1. Jestem rozczarowany ponieważ kilka miesięcy temu w podobny sposób próbowałem odzyskać dane za pomocą dwóch pierwszych wymienionych programów (Recuva, Puran) i udało mi się odzyskać większość plików (wtedy przeprowadzałem testy na dysku zewnętrznym USB - Adata 500GB ).
2. W komentarzach można odnaleźć wiele wpisów "pochlebnych" na temat programu StrongRecovery". W moim przypadku nie wyróżnił się niczym pozytywnym w porównaniu do bezpłatnych programów. Nie odnalazł nic.....a szkoda.
Dlatego w pierwszej kolejności proponuję sprawdzić odzyskanie danych bezpłatnymi programami. W ostateczności użyć "płatnych". W przeciwnym wypadku możecie być rozczarowani.
3. Dalej nie mam swojego "ulubionego" programu do odzyskiwania danych. Mam nadzieję, że tak "na poważnie" nigdy nie będą go potrzebował.

  #233 01.11.2014 14:46

Program zacny - wiele innych poległo tam gdzie ten mi pomógł. Do autora:

1. proszę o 4 pliki w darmowej wersji :) - 3 to zdecydowanie za mało, 4 już wystarczy od biedy, ale 3 w żadnym wypadku nie wystarcza...
2. licencja na 24h/32mb - jak ona dziala?? dostep 24h czasu rzeczywistego np. od wtorku 12 do srody 12 czy 24h czasu dzialania programu np. wlaczam kazdego dnia po 5 minut?? To dla mnie bardzo wazne.
3. dlaczego tak drogo za licencje?? chce kupic pelna, ale 120 zl to za duzo, takiego programu uzywam raz na pol roku - nie wydam tyle pieniedzy, za 50-60zl kupilbym zeby wesprzec autora. Mozna dostać jakąś zniżkę albo na stałe obniżyć cenę dla Polski?? U nas w końcu zarabiamy mniej niż na zachodzie.

Pozdrawiam.

StrongRecovery Software   4 #232 15.10.2014 23:47

@@ (niezalogowany): Niestety, ale nikt, nigdy nie zgłaszał podobnego problemu, więc uważam to za coś zupełnie niewiarygodnego. Oczywistą oczywistością jest też fakt, że sam wydawca nie wydałby czegoś takiego... Proszę o kontakt w celu ewentualnego wyjaśnienia zaistniałego problemu. Może być tak, że antywirus zrobił coś niepożądanego.

Zanim Pan już napisze tak poważne rzeczy publicznie, należałoby problem sprawdzić dokładniej, albo przynajmniej skontaktować się z firmą. Nic takiego nie miało miejsca, w dodatku nie wiadomo kim Pan jest. Nie należy wykluczać faktu, że był to czysty przypadek lub jakaś dziwna anomalia, która jest po prostu czymś tak rzadkim, że wydaje się niemożliwym. Wiele też może zależeć od tego jakie Pan ma oprogramowanie i czy nie występują jakieś dziwne kolizje.

Gdyby coś takiego miało miejsce w większej skali, firma wiedziałaby o tym dawno, spadłaby sprzedaż i zainteresowanie programem, nic takiego nie ma miejsca, ostatnio jest wręcz odwrotnie (wzrost sprzedaży na skutek zmiany ofert licencyjnych, nowe wyraźnie tańsze oferty), więc myślę, że po raz kolejny (bo to już nie pierwszy raz ktoś podważa dobre imię firmy) jakiś tajemniczy konkurent szuka kolejnego "haka"...

Autor nie wprowadzał przez dłuższy czas żadnych modyfikacji, także ogólnie nie wiadomo skąd u Pana problem się wziął i z uwagi na w/w fakty, wpis uznaje za niewiarygodny lub wprowadzający niepotrzebne zamieszanie.

  #231 15.10.2014 22:52

Niestety podczas próby instalacji programu zawiesił mi się komputer. Drugi raz nie będę próbował...

StrongRecovery Software   4 #230 10.09.2014 15:18

@Redys (niezalogowany): Ograniczenia, o których Pan pisze są przedstawione w oknie opisującym możliwości wersji ewaluacyjnej "EXTRA". Okno te pojawia się zawsze przy próbie odzyskiwania danych... Rozumiem jak najbardziej pański niedosyt. Proszę jednak mieć na uwadze, że ograniczenie to wynika z uzasadnionych przyczyn. Pliki z lokalizacji "pliki do odzyskania+" stanowią czasem jedyna drogę do odzyskania danych. Na tle konkurencji rozwiązanie to wypada tutaj bardzo dobrze. Na uwagę zasługuje np. odzyskiwanie plików MP3, MPG (i jego pochodne) czy zdjęcia wykonane w formacie RAW... Ograniczenia wynikają też z tego, że autor zabezpiecza się przed wydaniem nielegalnej wersji. Im więcej użytkownik będzie miał rzeczy dostępnych, tym większe prawdopodobieństwo, że oprogramowanie zostanie złamane i będzie można wykorzystywać je nielegalnie w pełnej wersji.

Co do pańkich wątpliwości związanych z licencją spieszę poinformować, iż:

1) Nie trzeba połączenia z internetem w celu aktywacji programu
2) Licencję można przenosić

Dodatkowo wspomnę, iż warto na spokojnie zapoznać się z wiadomością aktywacyjną, którą Pan otrzyma po kupnie...

Serdecznie dziękuję za pozytywne opinie. Dziękuję również za przedstawione problemy.

Można się ze mną kontaktować bezpośrednio poprzez e-mail:

support@strongrecovery.com

Pozdrawiam.

  #229 10.09.2014 14:51

Program bardzo dobry i zamierzam go kupić (znalazł wszystko co zostało skasowane - inne nie dały rady), ale mam pewne zastrzeżenie do wersji trial... mianowicie jeżeli chcę odzyskać jakiś plik przechodząc przez typy plików ("pliki do odzyskania + (tutaj liczba)", a następnie JPG) to nie odzyskuje się nic (nie minął limit trzech plików ani 1GB). Jeżeli zaś przechodzę przez opcję wyżej "pliki do odzyskania" i nie wchodzę do żadnego katalogu a z listy wybieram dany plik JPG to się on odzyskuje bez problemu.

Mam również dwa pytania co do licencji. Jeżeli kupię licencję na jeden komputer bez żadnych ograniczeń to:
1. Czy mogę licencję jakoś wgrać (plik z licencją)? Czy potrzebuje do rejestracji programu połączenia z internetem właśnie na tym komputerze?
2. Jeżeli odinstaluję program z jednego komputera, to czy będę mógł go zainstalować na innym?

Pozdrawiam.

StrongRecovery Software   4 #228 28.08.2014 20:55

Zapraszam do zapoznania się z nową obsługą odzyskiwania zdjęć wykonywanych w formacie RAW (aparaty cyfrowe). Na obecną chwilę program obsługuje następujące formaty oraz aparaty:

- 3FR (Hasselblad)
- ARW, SRF, SR2 (Sony)
- CR2, CRW (Canon)
- DNG (Canon, Leica, Pentax, Ricoh i inne, również telefony komórkowe - np. Nokia Lumia)
- ERF (Epson)
- KDC, K25, DCR (Kodak)
- MEF, MOS (Mamiya)
- MRW (Minolta)
- NEF, NRW (Nikon)
- ORF (Olympus)
- PEF (Pentax)
- RAF (Fuji)
- RAW, RW2 (Panasonic)
- SRW (Samsung)
- X3F (Polaroid)

Gdyby ktoś miał jakiś nowy ciekawy format (może być też zdjęcie zrobione przez telefon), którego brakuje lub jego obsługa jest niepełna i to zauważył, to może się kontaktować bezpośrednio z autorem poprzez adres: support@strongrecovery.com.

Pozdrawiam.

StrongRecovery Software   4 #227 28.08.2014 18:37

@Binmar: Nic takiego absolutnie nie ma miejsca. Jeśli antywirus coś wykryje, to jest to fałszywy alarm (FALSE POSITIVE).

Tak jak napisał Pan DanKar i dodatkowo jeżeli ma się stare jądro antywirusowe, to może ono gorzej radzić sobie z prawidłową oceną pliku, także można przeinstalować całego antywirusa w tym wypadku, albo nawet użyć innego... Używanie antywirusów "egzotycznych" lub mniej znanych wiąże się z większym prawdopodobieństwem fałszywych alarmów. "Krzyczeć" lubią też antywirusy darmowe, ale nie wszystkie...

Proszę się absolutnie nie niepokoić ani sugerować tym, co mówi antywirus, wydawca wydaje oprogramoanie czyste i bezpieczne, nigdy nie zdarzyło się, żeby jakiś plik był zawirusowany, jeżeli coś jest nie tak, to jest to fałszywa ocena (FALSE POSITIVE: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_pierwszego_rodzaju).

DanKar REDAKCJA  10 #226 28.08.2014 18:22

@Binmar: Sprawdziłem plik na swoim komputerze i nie zauważyłem żadnych niepokojących sygnałów ze strony mojego oprogramowania antywirusowego. Plik jest czysty i jeśli nie została przeprowadzona aktualizacja bazy sygnatur wirusów to zalecam ją wykonać.

Pozdrawiam :)

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.