Pobierz program Asystent pobierania włączony

StrongRecovery to polskie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych. Duża skuteczność działania oraz prosta obsługa sprawiają, że program często wykorzystywany jest zarówno do prostych, jak również bardziej złożonych operacji, mających na celu przywrócenie utraconych w różnych okolicznościach danych.

Galeria programu

Program z powodzeniem wykorzystywany może być do odzyskiwania danych z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych USB, pendrive'ów oraz wielu innych urządzeń jak np. kamery, aparaty cyfrowe itp. Obsługiwane systemy plików to NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS. StrongRecovery potrafi odzyskiwać dane zaszyfrowane (EFS) oraz skompresowane, znajdujące się na partycjach NTFS. Zaletą narzędzia na tle konkurencyjnych rozwiązań jest duża skuteczność i szybkość działania. Poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu nieumyślnie skasowanych multimediów czy dokumentów program umożliwia również przywracanie niewidocznych partycji i dysków logicznych. Z jego pomocą odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare).

Praca z programem jest bardzo prosta oraz nie wymaga posiadania dodatkowej wiedzy lub umiejętności. Po uruchomieniu użytkownik wskazuje dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Następnie narzędzie przystępuje do przetwarzania danych nagłówkowych (MFT/FAT) wskazanych wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku. Widoczne tam są zarówno pliki znajdujące się aktualnie na nośniku, jak również te z różnych przyczyn skasowane. Dużym ułatwieniem na tym etapie jest narzędzie do filtrowania plików, pozwalające sprawnie zarządzać rodzajem prezentowanych danych. W celu przywrócenia danych wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odzyskanie maksymalnie 3 plików o łącznym rozmiarze nie przekraczającym 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia należy zakupić licencję na program w odpowiadającym nam wariancie. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

StrongRecovery walczy w Steam Greenlight

13
OPROGRAMOWANIE 08.07.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

StrongRecovery, czyli polskie narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych, walczy o wydanie na Steam. Osoby chętne pomóc, mogą zagłosować na program na Steam Greenlight, niezdecydowanych zachęcam do przetestowania narzędzia. StrongRecovery to narzędzie, z którego pomocą odzyskamy skasowane lub w inny sposób utracone pliki z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych i różnych urządzeń podłączanych do systemu jako urządzenia multimedialne (telefony, aparaty). Program jest w stanie poradzić sobie z systemami plików NTFS, FAT32/FAT16/FAT12, Ext2/Ext3, ReiserFS,…

Recenzje użytkowników

Cały program jest plusem. Co bym nie napisał to za mało!.
Nie ma minusów!.
ocena użytkownika

Kiedyś utraciłem nadzwyczaj ważny plik z Drzewa Genealogicznego. Zacząłem poszukiwania programu do odzyskiwania danych. Nie napiszę o niepowodzeniach z użyciem programów tzw. profesjonalnych. Znalazłem gdzieś chyba w Dobrych Programach informację o Strong Recovery. Miał dobre notowania, więc pobrałem jego wersję darmową. Natychmiast odzyskałem co utraciłem. Sondażowo próbowałem odzyskiwać różne dane (filmy, dokumenty, zdjęcia, ksero starodruków) które kiedyś świadomie kasowałem, zawsze odzyskiwałem to co chciałem. Napisałem tutaj stosowną i b. pozytywną opinię.Pamiętać tylko musiałem by odzyskiwany plik mieścił się w objętości udostępnionej przez Autora programu.
Teraz przez niefrasobliwość utraciłem z karty Samsunga 64 GB wszystko. Tragedia!. ALE przypomniałem sobie o Strong Recovery. Kupiłem. I już po kłopocie!!!.
Muszę odnieść się do Autora programu. Przede wszystkim uspokoił moje skołatane nerwy. Pomógł, choć raczej sam osobiście zainstalował mi program, ja tylko byłem niemym świadkiem. Wykonał wszystko za mnie. Nadzwyczajne. Kupowałem różne programy, a autorzy (właściciele) traktowali mnie uprzejmie lecz "bez przepychu" jak mówi Maria Czubaszek. A tu sam Wersal.
Trochę obawiam się jawnie chwalić kogoś, gdyż istnieje w Polsce coś takiego jak bezinteresowna zawiść, złośliwość itp, ale niech tam. Dla Autora Strong Recovery nie mam słów uznania za spolegliwość, wiedzę, uprzejmość.
Zakończę moją recenzję słowami: dziękuję za wspaniały program.
Andrzej

17.03.2015 16:33 | Recenzja do wersji 3.6.4.2
naprawdę głęboki i solidny skan, konkretne wsparcie techiczne
brak
ocena użytkownika

Był to jedyny program, który nie tyle co odzyskał, ale w ogóle wykrył dane, które mnie interesowały. Żadna Recuva ani inne popularne aplikacje nie zdołały tego zrobić. Kupiłem program na 24h przez stronę autora, ale miałem problem z instalacją. Po szybkiej wymianie maili, autor aplikacji skontaktował się ze mną i poprzez zdalny pulpit z rozmową telefoniczną problem szybko został rozwiązany, a dane odzyskane.

Konkretny PLUS!

06.01.2014 22:43 | Recenzja do wersji 3.0.3.0

Komentarze

StrongRecovery Software   5 #325 25.07.2015 14:50

@Robson.jpg: Wystarczy Panie Robsonie... Jest to jeden z ekonomiczniejszych wariantów, na który można się zdecydować w tym wypadku.

Robson.jpg   1 #324 24.07.2015 19:42

Mam pytanie,z jakiej licencji muszę skorzystać aby odzyskać zdjęcia i filmy po sformatowaniu,czy wystarczy licencja czasowa?

Crazygod   2 #323 22.07.2015 21:04

@Tomek Czarnik (niezalogowany): Bardzo ciekawa teoria. Używam win 8.1 x64 Pro, do tego mam zainstalowane najnowsze Comodo Internet Security, a StrongRecovery używam od końca listopada zeszłego roku. Program nigdy nie zaliczył, żadnej zwiechy, czy nawet niewielkiego przycięcia, choć autor uprzedza, że przy używaniu Comodo mogą wystąpić pewne problemy. Kilkukrotnie już przywracałem z powodzeniem przypadkowo usunięte dane z pendrive, oczywiście po chwilowym odczekaniu, które nie trwało nawet ok. 1 min. jak zaleca autor.
Biadolenie, że program jest słaby to delikatnie mówiąc nieporozumienie i wcale nie występuję tutaj w roli lobbysty autora tylko doświadczonego użytkownika.
Za darmo? Byłoby fajnie, ale bądźmy realistami. Jak widzę pojawiające się co chwilę aktualizacje to jest to dla mnie najlepszy dowód na to, że ktoś ten program rozwija, czyli poświęca mu czas, a czas kosztuje. Zresztą cena jest ani niska ani wysoka, a patrząc z perspektywy, że otrzymujesz dożywotnią licencję z prawem do ciągłej aktualizacji to o czym my tu jeszcze rozmawiamy.
Tak na przyszłość to wypada konkretnie napisać, co nie zadziałało, a nie ogólnikowo rzucać stwierdzenia, że program jest słaby. Program wcale nie jest słaby. Jak do tej pory nie zauważyłem, aby odstawał od innych płatnych, których używałem wcześniej.

StrongRecovery Software   5 #322 21.07.2015 22:23

@Tomek Czarnik (niezalogowany): Kilku użytkowników testowało program zaraz po skasowaniu danych bez odczekania - każdy program, który zabierze się za to szybciej - polegnie - zwracam na to uwagę (jest stosowna informacja w głównym oknie startowym).

Już kilka razy kwestionowano tutaj działanie StrongRecovery, a potem wyszło, że te testy po prostu wprowadzają w błąd i w efekcie są niesprawiedliwe.

Easeus nie jest darmowy, dają trochę za darmo (podobnie jest tutaj). Za odzyskanie większej ilości danych trzeba zapłacić ponad 350 PLN na obecną chwilę (po doliczeniu potem VAT'u). W porównaniu do oferowanej tutaj licencji osobistej jest już prawie 2,5 razy drożej! A Recuva to Recuva - siła freeware'u - niestety do nieco bardziej skomplikowanych przypadków utraty danych się nie nadaje i tyle.

  #321 21.07.2015 17:07

Najgorszy program z przetestowanych przeze mnie na Windows 8, lepiej działają darmowe Easeus i Recuva, nie wiem skąd ta hurra symfonia (czyżby autor sam sobie słodził?), program jest po prostu słaby i na razie nie zasługuje na moje pieniądze o ile w ogóle powinien być płatny, to kwestia sporna patrząc na przykład Easeus-a i Recuvy.

Crazygod   2 #320 13.07.2015 14:32

A ja tak od siebie dołożę cegiełkę, że bardzo się cieszę, że moje pieniądze za zakup programu nie pojechały za granicę tylko pozostały u gościa w Polsce. StrongRecovery jest najlepszym przykładem na to, że nie jesteśmy zdani wyłącznie na zagraniczne oprogramowanie, mało tego możemy mieć własne bardzo dobre, a nawet lepsze.
Wcześniej używałem programu do odzyskiwania danych (nie podam nazwy, aby nie robić reklamy), który z powodzeniem zastąpiłem programem StrongRecovery.
Autor też okazuje się gość klasa, bo nie traktuje użytkowników wyłącznie jako masy do zarabiania kasiory, tylko słucha i pomaga użytkownikom, choć oczywiście potrafi być wymagający :-] - takie mam spostrzeżenia.
Nie będę dalej ględził bo szkoda czasu, ale każdemu mogę z czystym sumieniem polecić ten program.
Ponawiam również apel do użytkowników - jeśli wyłapiecie jakiś błąd to zgłaszajcie autorowi - będzie to z korzyścią dla nas wszystkich.

  #319 11.07.2015 12:43

Znakomity program i w dodatku po polsku. Pomoc techniczna na nieznanym dotąd poziomie, wzorowa to za mało powiedziane. Podziękowania dla Pana z pomocy który osobiście i zdalnie zaangażował się w rozwiązywanie mojego problemu. to się nigdzie jak dotąd nie zdarza.

StrongRecovery Software   5 #318 10.07.2015 10:50

@woker20: Jeżeli program znalazł wpisy odpowiedzialne za nazwy plików, to te nazwy zostaną nadane. Dodatkowa analiza (chodzi o pliki do odzyskania+), która szuka plików po ich budowie nie może nazwać pliku (pliki same w sobie nie są nazwane, niektóre mają takie informacje - nazwa albumu, utworu, wykonawcy, projektu, etc...) i program je nazywa, ale większość plików z plików do odzyskania+ nie może być nazwana i sam fakt, że w ogóle się znalazły ma większe znaczenie w praktyce.

Może też być tak, że niektóre pliki/foldery krzyżują się i tu zachodzi wspomniana zmiana nazwy, dzieje się tak w przypadku silnie reorganizowanego dysku.

woker20   1 #317 10.07.2015 08:58

Przydało by się aby program zachowywał oryginalne nazwy plików / katalogów a nie zmieniał je. Po za tym sam program jest oki.

  #316 07.07.2015 15:48

Välkommen! Pozdrawiam ze Szwecji! Chciałam ściągnąć i zainstalować appkę Strong Recovery, jednakowo Kaspersky Anti-Virus 2015 pokazuje mi że to wirus komputerowy, czy ktoś mógłby mi pomóc, potrzebuję natychmiast programu do odzyskiwania zdjęć, bo mój maluszek Sven miał roczek i zniknęły mi zdjęcia z tej okazji, a wirusa boję się klikać. Ha en bra dag!

  #315 07.07.2015 15:34

Panie Macieju proszę zainteresować się sprawą wycieku pełnej wersji StrongRecovery w wersji 3.7.3.0 na Chomikuj, Speedshare, MegaUpload i obecnie na Torrentach, nie podaję celowo linków, żeby nie szkodzić Pana interesom, jednak to chyba w Pana interesie, żeby usunąć te kopie z tych serwisów. Jak widać to nie plotki. Ja ściągnąłem, sprawdziłem i wygląda to na pełną wersję. Po wszystkim usunąłem. Takie rzeczy się zdarzają, nie ma się co oburzać i udawać, że nic się nie stało bo to jeszcze odniesie odwrotny skutek do zamierzonego. Pozdrawiam z Zamościa.

Crazygod   2 #314 07.07.2015 09:03

@StrongRecovery Software: Dzięki za przychylność. Oczywiście bez pośpiechu.

StrongRecovery Software   5 #313 06.07.2015 19:49

@Crazygod: Postaram się coś wymyślić, proszę mi dać trochę czasu,

Crazygod   2 #312 06.07.2015 18:58

@StrongRecovery Software: Panie Macieju, ponawiam prośbę o jakąś promocję cenowa uaktualnienia do wersji Profesjonalnej. W moim przypadku nie chodzi o to, aby zarabiać Pańskim kosztem tylko o to, aby dać Panu możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Ja zyskam dodatkowe funkcje, a Pan dodatkową kasę.
Oczywiście to tylko propozycja. Myślę, że szczerość moich intencji dobitnie wskazuje http://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-Office-wkrotce-zbedne-WPS-Office-na-Linuks....
Focha nie będzie, jeżeli nie spotka to się z Pańskim uznaniem.

PS: "Stres testów" miałem do tej pory dwa i oba zakończyły się pomyślnie.

StrongRecovery Software   5 #311 02.07.2015 18:58

@JJ Renick (niezalogowany): Faktycznie! Też znalazłem! Dziękuję bardzo, hula jak marzenie :)

NIC NIE MA! A dla naiwniaków, którzy myślą, że coś znajdą pozostaje męczyć się i i trafiać na czysty SCAM (linki do serwisów naciągaczy)...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Scam

Proszę nie pisać głupot i nie mącić atmosfery, opinia wpływa pośrednio na jakość serwisu i oprogramowania tutaj prezentowanego. Jeżeli dalej będą tutaj wypisywane rzeczy, które tworzą tylko niepotrzebny bałagan, to trafi to do administracji.

Odradzam użytkownikom treści na portalu przytaczanym przez "Dżej-dżej'a", Pan JJ Renick nie podał linku - zrobił to celowo, żeby użytkownicy tracili czas (łącznie ze mną). Ktoś mnie już zaczepiał na mojej poczcie w podobny sposób - mamy tu do czynienia ze SPAMEM, SCAMEM i TROLLOWANIEM...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Osoba, która to robi jest oczywiście osobą inteligentną i robi zamieszanie celowo, stosuje przekierowania proxy i ogólnie ukrywa się w sieci...

http://www.strongrecovery.com/chomik-x1.png

Podobne rzeczy były już tutaj praktykowane i mają na celu prowokowanie, osłabianie wizerunku firmy...

  #310 02.07.2015 17:12

Ja mówiłem o tej pełnej wersji co niedawno na Chomiku wyszła. Ale już mam, wszędzie to teraz skopiowane jest.

StrongRecovery Software   5 #309 30.06.2015 11:07

@JJ Rennick (niezalogowany): Na serwisie ze zwierzakiem w tytule była promocja:

http://strongrecovery.com/?id=402

Użytkownicy byli bardzo zadowoleni z tej kampanii, nie szczędzili dobrych słów i komplementów na naszym facebooku:

https://www.facebook.com/strongrecovery

Skoro Pan o coś o tym słyszał, to niech użytkownicy DobrychProgramów po prostu na tym skorzystają... W razie wątpliwości zawsze można się kontaktować, potestować program w wersji, która jest dostępna tutaj - wersja ta pozwala się zoorientować, czy da się odzyskać dane a w razie czego można się kontaktować.

  #308 29.06.2015 18:46

Gdzie znajdę tą najnowszą wersję co była na serwisie ze zwierzakiem w tytule?

StrongRecovery Software   5 #307 15.06.2015 13:29

@Crazygod: Swoim komenterzem, to Pan mi zrobił taki mały "stres test" :)

Cieszę się, że program spełnia swoją funkcję, przypomniał mi Pan mojego kuzyna, któremu udzieliłem licencji, stwierdził, że zdarza mu się korzystać z programu właśnie w takich sytuacjach - niechcący lub omyłkowo coś skasował i musiał to odzyskiwać z powrotem... Ważne, żeby tego nie robić zbyt szybko, bo system w jakiś sposób nie opróżnia buforów od razu. Czasem odnoszę wrażenie, że niektóre programy specjalnie uruchamiają się wolniej albo mają dłuższe "wizardy", żeby nie było problemu...

Dziękuję za pozytywny komentarz.

Nawiązując do tego przypadku, chciałbym poinformować użytkowników, że program sprawdza się także bardzo dobrze w następujących przypadkach:

- Odzyskiwanie danych z dysku po formacie (możliwość odzyskania danych nawet po zmianie systemu plików z zachowaniem struktury katalogowej), http://www.strongrecovery.com/pl/odzyskiwanie%20danych%20z%20dysku%20po%20formac...

- Odzyskiwanie danych z dysku RAW (odzyskiwanie danych z dysku, gdzie dostęp do danych został odcięty)

- Odzyskiwanie partycji (http://www.strongrecovery.com/pl/odzyskiwanie%20partycji.html)

- Odzyskiwanie danych po zastosowaniu narzędzi "Recovery"

- Odzyskiwanie plików MP3, MTS (AVCHD), MPG/MPEG, które wspierane są dodatkową analizą (pliki do odzyskania+)

- Odzyskiwanie zdjęć RAW (CR2, DNG, NEF, ORF, ARW i wiele więcej...)

- Odzyskiwanie danych tekstowych, kodów źródłowych (wyszukiwarka plików po danych).

Crazygod   2 #306 09.06.2015 18:06

Wczoraj miałem pierwszy nieoczekiwany stres test. Przypadkowo usunąłem katalog z danymi na pendrive - ot pomyliłem dyski :-/. Jako, że zawsze (taki głupi odruch) kasuję z shiftem, więc w koszu nie miałem już czego szukać. Odpaliłem programik, który pokazał usunięty katalog i przywróciłem go. I tak powinno to działać ;-]

r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.