r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SwiftKey Keyboard

Strona główna Android Personalizacja Klawiatury
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

SwiftKey Keyboard to jedna z wielu klawiatur dostępnych dla systemu operacyjnego Android. Cechuje się ona „magicznym działaniem” - w miarę używania uczy się naszego stylu pisania, bardzo dobrze podpowiada słowa, których chcemy użyć, często pozwalając pisać poprzez jedynie zaznaczanie gotowych słów.

Galeria programu

Aplikacja zapewnia dostęp do kilkudziesięciu słowników, w tym języka polskiego. Korektor i podpowiedzi korzystają jednocześnie z wielu słowników „ucząc się” tego, co wpisujemy i na tej podstawie wybierając słownik bazowy. Klawiatura obsługuje uczenie nowych słów, których nie ma w słowniku, ponadto dostępna jest opcja personalizacji na podstawie wybranych źródeł - użytkownik może wybrać opcję przeanalizowania swoich wpisów w sieciach społecznościowych Facebook i Twitter, dowolnego kanału RSS lub zawartości skrzynki GMail w celu automatycznego dopisania nowych słów do słownika.

Dla osób, które preferują pisanie gestami (swype), dostępna jest również i taka opcja. Na tym jednak opcje personalizacji się nie kończą. Użytkownik może wybrać jeden z dostępnych motywów wyglądu klawiatury, zmodyfikować jej układ, wysokości klawiszy w układzie pionowym i poziomym czy też zmienić siłę wibracji podczas naciskania klawiszy. Aplikacja oferuje również statystyki użytkowania, z których możemy przekonać się między innymi o tym, jak wiele razy przewidywała, co chcieliśmy napisać oraz o ile podniosła szybkość pisania.

Od niedawna SwiftKey Keyboard jest dostępne w tej samej wersji zarówno dla smartfonów jak i tabletów. Aplikacja pozwala na dodanie urządzeń do chmury SwiftKey, dzięki czemu na wszystkich z nich użytkownik otrzymuje dostęp do tych samych osobistych słowników, bez konieczności uczenia klawiatury na każdym z osobna. W najnowszym wydaniu autorzy dodali zestaw 30 płatnych motywów graficznych i przekształcili aplikację na bezpłatną.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Problemy SwiftKey: wyłączona synchronizacja i przewidywanie adresów

29
BEZPIECZEŃSTWO 01.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Gdy w lutym informowaliśmy o przejęciu popularnej klawiatury SwiftKey przez Microsoft, pojawiło się wiele komentarzy, że jest to koniec tej aplikacji i wkrótce Microsoft wprowadzi tam zmiany, które sukcesywnie będą pogarszać jej jakość. Za wcześnie, by mówić, aby takie komentarze uzyskały potwierdzenie, ale... ...ze SwiftKey nie jest dobrze. Jak donosi Telegraph, wyłączona została jedna z najważniejszych funkcji tej aplikacji, która wyróżniała ją na tle konkurencji. W tej chwili klawiatura nie przesyła bowiem wprowadzanego tekstu do chmury, co miało pierwotnie zwiększyć skuteczność…

Pisanie po ekranie: najlepsze klawiatury na Androida

86
OPROGRAMOWANIE 23.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Android słynie ze swojej elastyczności, łatwo zmieniać jego wygląd, dobierać zestawy ikon, launchery i inne elementy interfejsu użytkownika. Nie inaczej jest z klawiaturami, z których wiele oferuje znacznie więcej niż tylko proste wpisywanie tekstu e-maili, SMS-ów lub notatek. Wybraliśmy dla Was takie klawiatury, które warto przetestować na smartfonie lub tablecie z systemem Googlea. Rozmaitych alternatywnych klawiatur dla urządzeń z Androidem w sklepie Google Play jest wręcz zatrzęsienie. Wystarczy zresztą wpisać „klawiatura” w sklepowej wyszukiwarce i pobieżnie rzucić okiem na listę…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 24.10.2015 13:12

@pkpablo (niezalogowany): niestety nie da się :( mi tego właśnie w niej brakuje i po prostu wolę tą klasyczną systemową.

  #3 20.10.2014 15:49

Najlepsze jest to, że ta klawiatura jak i inne popularne zbierają dane wpisywane przez użytkownika.

szaweł   11 #2 16.06.2014 09:28

@pkpablo (niezalogowany): To dziwne, u mnie działa i przekierowuje do Gogle Play. Sprawdź jeszcze raz.

  #1 06.06.2014 18:39

czy w tym programie można wybrać format klawiatury jak w klasycznych telefonach że pod jednym przyciskiem kryją się trzy literki?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.