r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telegram

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych.

Galeria programu

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki oraz nagrane pliki dźwiękowe. Według zapewnień autorów nasze rozmowy mają być szyfrowane, a bezpieczeństwo jest ich priorytetem. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte api. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu. Pod względem wykonania i możliwości, ciężko Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Telegram z naklejkami i maskami, ale i tak sięgamy po konkurencję bez prywatności

41
OPROGRAMOWANIE 26.09.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Komunikator Telegram, znany jako bezpieczna i prywatna alternatywa dla Facebook Messengera czy WhatsAppa, otrzymał aktualizację przynoszącą sporo nowości. Użytkownicy zyskali możliwość edycji zdjęć – maski czy naklejki, tworzenia GIF-ów, pojawiło się także wsparcie dla Androida 7.0. Czy to jednak wystarczy by pozyskać nowych użytkowników na trudnym rynku komunikatorów? Telegram dostępny jest już w wersji 3.12, która przynosi bardziej rozbudowane funkcje multimedialne, zbliżające go do konkurencji. Przed wysłaniem zdjęcia możemy nałożyć naklejkę i własny tekst. Dodatkowo podobnie jak w…

Nowa wersja komunikatora Telegram – korzystne zmiany na Androidzie i iOS-ie

3
OPROGRAMOWANIE 15.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wśród mnóstwa mniej lub bardziej interesujących komunikatorów, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich miesięcy na urządzeniach mobilnych, całkiem interesująco prezentuje się opisywany już przez nas wielokrotnie wcześniej Telegram. Oprócz standardowych niezbędnych funkcji oferuje on na przykład pomysłowe kanały, a nowa wersja, która właśnie została udostępniona, przynosi kolejne nowości. Telegram będzie między innymi obsługiwał funkcję, która kojarzymy bardziej z klientami usług pocztowych. Mowa tutaj o obsłudze szkiców. Wiadomość, którą użytkownik rozpoczął pisać, a następnie porzucił,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
pdbq   5 #2 15.06.2016 21:47

Vkontakte to serwis inwigilowany przez FSB

  #1 05.04.2015 10:16

5 sposobów na wysyłanie tajnych wiadomości
http://kryptopolonia.info/5-sposobow-na-wysylanie-tajnych-wiadomosci
- Telegram, TextSecure, Pidgin + wtyczka Off-the-Record, Bitmessage, DarkNote (XDN). Pozdrowił.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.