Gdybym miała słabo zabezpieczonego kompa, to antywirus nie wykryłby wirusa w instalce word browser. Co do firefoxa, to kilka dobrych pluginów, oraz aktualizacje, rozwiążą problem z dziurami w zabezpieczeniach. Znaczenie też ma to, czy wchodzi się na niebezpieczne strony, np. z nielegalnym oprogramowaniem- ja tego nie robię. A zresztą przecież producenci wyszukiwarek co chwila uaktualniają swe produkty, bo wykryli jakieś dziury. Myślałam, ze to ie jest bardziej dziurawy... Jeszcze nigdy nie przytrafił mi się reinstall systemu z powodu jakiejś wyszukiwarki.
tere fere :) jak masz słabo zabezpiweczonego kompa to i iopera czy firefox ci nie pomoże :) ps. firefox ma więcej dziur niż ie fajna tak przeglądarka ten world browser ale jednakl wole maxthona :) opera się przy nbim chowa :] najpierw używałem myie2 potem jak zmienił nazwę na maxthon i jeszcze nie miałem problemów czego nie mogę powiedziec o firefokxie przez któego robiłem reinstal systemu
Też lubię operę, ale lubię używać różnych wyszukiwarek. Według mnie jedną z najszybszych jest k- meleon, opera też jest szybka, world browser też. Niestety nie wiem co zrobić z world browser, bo antywirus avira wykrył w najnowszej instalce tej wyszukiwarki część wirusa: per DR Hupigon. bajz.1 a nie wykrył go w folderze już wcześniej zainstalowanej przeglądarki. Proszę o jakąś poradę lub komentarz.
Firefox - owszem Opera - owszem Ale pojawiła się jeszcze SAFARI. Ja już ją cenię wysoko, mimo że to jeszcze wersja beta. Nie mogę doczekać się finalnej.
Opera jest najlepsza, prawda slepiec? :-) A kto o tym nie wie jest ślepy :-) Naprawdę, polecam. Moja ma na laptopie tego IE 7 bodajże i Vistę, i odpycha mnie to totalnie.Omijajam tego laptopa szerokim łukiem (tak to sie mówi?) Aha, Firefoxa też mam zainstalowanego, testuję go tez od czasu do czasu, ale głowna przegladarką jest Opera. Naprawdę świetna. Nie ma co eksperymentować: wybór jest prosty, albo Opera albo Firefox, a potem już tylko przepaść.
ładna nazwa i to wszystko nawed nie po polsku.....zal
i tak każdy wie że Opera jest najlepsza .... :P
Używam tej wyszukiwarki od dawna, bo mimo swej prostoty, jest wygodna w obsłudze, szybka i współpracuje z freshdownloaderem z którym ie przestał działać. Uważam jednak, że ie, firefox i netscape navigator z odpowiednimi pluginami, zwiększającymi bezpieczeństwo, są jednak lepsze.
Jeśli masz wszystkie aktualizacje do windowsa i explorera to nie ma żanych przeszkód w przeglądaniu Internetu ja już nie wiem czy ta cała propaganda jest skierowana przeciwko Microsoft czy konkurencyjnych firm.
Kolejna nakładka na IE.
to może ja zacznę - Firefox jest najlepszy...
Używałem tego programu przez kilka tygodni. Ładnie wygląda, ale jeśli chodzi o funkcjonlaność, to do Firefoksa z pluginami lub Opery jeszcze mu daleko. Największą wadą tego programu jest to, że do pracy wymaga systemowoego Internet Explorera. A jaki jest IE, wie chyba każdy... IE służy do przeglądania Internetu z komputera... i vice versa ;-)