r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tidal 2.0.2.106

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Tidal to desktopowy klient usługi muzycznej o tej samej nazwie. Po zalogowaniu klient pozwala słuchać muzyki i oglądać filmy dostępne w usłudze, przy czym warto zaznaczyć, że sporo treści znajduje się tylko tutaj.

Galeria programu

Tidal wita nas nowościami. W przeciwieństwie do innych usług tego typu, nie stara się polecać utworów dopasowanych do gustu słuchających, ale raczej stawia na nowości z danego gatunku. Można obejrzeć nowe wydania najpopularniejszych artystów lub przejść do swojej ulubionej kategorii i tam oglądać najnowsze wydania. Tidal prowadzi także kilka programów i nagrywa koncerty, które można potem znaleźć w usłudze. Ulubione płyty, utwory i klipy można zbierać we własnej bibliotece.

Tidal pozwala słuchać muzyki w trzech jakościach – podstawowej, wysokiej i bezstratnej HiFi, przy czym ta ostatnia wymaga droższego abonamentu. Tidal daje również możliwość połączenia konta z Facebookiem i Last.fm.

Przy korzystaniu z Tidala warto zwrócić uwagę na różne promocje, na przykład możliwość uzyskania go zupełnie za darmo w Playu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.