r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Transformice 1.223

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit)

Transformice to sympatyczna, wieloosobowa gra platformowa, w której stado wygłodniałych myszy za wszelką cenę stara się dotrzeć do kawałka apetycznego serka.

Galeria programu

Inni gracze, podobnie jak my, wcieleni w postać małego gryzonia rywalizują o prym w pogoni za porzuconym gdzieś na drugim końcu planszy przysmakiem robiąc wszystko, by czym prędzej dostarczyć go do norki.

Kwintesencją rozgrywki jest uzyskanie możliwie najlepszego miejsca w każdym z „serowych”, dwuminutowych wyścigów. Im pozycja w rankingu wyższa, tym więcej punktów trafia na nasze konto. W efekcie końcowym możemy je wymienić w specjalnym sklepie na wyjątkowe mysie ulepszacze.

Dodatkowym urozmaiceniem każdego z pojedynków jest losowe przydzielanie roli Szamana dla jednej z myszy wchodzącej w skład stada. Szaman to przywódca, którego głównym zadaniem jest opieka nad gromadą, bezpieczne utorowanie drogi do sera, a następnie umożliwienie powrotu do dziury. Czyni on to przy pomocy specjalnych atrybutów, które również zdobywa i polepsza wraz z trwaniem rozgrywki. Im więcej myszy powróci szczęśliwie do nory z ładunkiem, tym większa zdobycz punktowa.

Transformice to bez wątpienia wciągająca produkcja, która oprócz dużej sprawności będzie wymagała od gracza również błyskotliwości oraz pewnej przebiegłości. Wszelkie nieprzewidziane i śmieszne sytuacje, ich nagły oraz nieoczekiwany obrót, a także duża liczba map i innych urozmaiceń sprawiają dużą przyjemność z zabawy i powodują, że gra szybko się nie nudzi.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam – specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującą graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólnej gry.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Transformice na weekend – nakarm te myszki. Są bardzo głodne

20
ROZRYWKA 14.02.2015 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Transformice - sympatyczną, wieloosobową grę platformową, w której stado wygłodniałych myszy za wszelką cenę stara się dotrzeć do kawałka apetycznego serka. Inni gracze, podobnie jak my, wcieleni w postać małego gryzonia rywalizują o prym w pogoni za porzuconym gdzieś na drugim końcu planszy przysmakiem robiąc wszystko, by czym prędzej dostarczyć go do norki. Kwintesencją rozgrywki jest uzyskanie możliwie najlepszego miejsca w każdym z „serowych”, dwuminutowych wyścigów. Im pozycja w rankingu wyższa, tym więcej punktów trafia na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   10 #1 17.07.2016 23:24

Ostatnio grałem na Steam i jakoś się nie wciągnąłem może to wina wylosowanych graczy ale szło mi jak po grudzie a to nigdy nie zachęca ,pewnie jeszcze kiedyś spróbuje.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.