r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Turtl 0.6.4

Strona główna Mac Narzędzia Archiwizacja i synchronizacja danych
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Turtl to klient usługi do przechowywania notatek, dokumentów, obrazów, zdjęć, zakładek i wielu innych danych, dbający o prywatność użytkowników. Wszystkie przechowywane w usłudze dane są szyfrowane kluczem generowanym na podstawie hasła użytkownika.

Galeria programu

Klient Turtla na Maca pozwala zapisywać zdjęcia, notatki, zakładki, pliki i hasła. Wszystkie dane zostaną wyświetlone w postaci kafelków, dzięki czemu od razu można zobaczyć, czego dotyczą. W usłudze można też tworzyć tablice, podobne do tych w Pintereście, gdzie będą gromadzone powiązane dane, dotyczące jednego projektu. Tablice można udostępniać innym użytkownikom, można też zbudować swój publiczny profil.

Turtl jest darmowy, a kod jego klientów dostępny dla wszystkich na licencji GPLv3. Każdy może uruchomić własny serwer Turtla.

Korzystanie z usługi na firmowych serwerach jest darmowe, ale niedługo zostanie wprowadzony podział na konta zwykłe i Premium. Twórcy zachęcają też do wpłacania dotacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.