r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UEFA EURO 2016 Official App 3.1.3

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

UEFA EURO 2016 Official App to oficjalny program Europejskiej Federacji Piłkarskiej UEFA, przygotowany na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji. Znajdziemy w nim wszelkie informacje o turnieju, meczach, drużynach biorących udział we francuskim Euro 2016 oraz o zakupie biletów.

Galeria programu

Program pozwala wybrać ulubioną reprezentację narodową i zasubskrybować powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach z nią związanych. Ponadto, w aplikacji znajdziemy informacje o narodowych reprezentacjach grających na Euro 2016 (z podziałem na grupy), rozpiskę meczów, tabele, najnowsze informacje (ogólne wokół turnieju i dotyczące każdej z drużyn), prezentację Francji jako gospodarza turnieju oraz francuskich miast turniejowych. Program oferuje również informacje o strefach kibica podczas Euro 2016 oraz o biletach na mecze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
OPROGRAMOWANIE 07.06.2016 | Kamil Cybulski (Cebula)

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.