r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Galeria programu

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. Wspierane jest logowanie za pomocą Facebooka oraz Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne Androida. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Udogodnieniem jest też polska wersja językowa. Niestety nie radzi sobie dobrze z wszystkimi znakami, przez co czasem ujrzymy charakterystyczne krzaczki. Sama aplikacja dostępna jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

UberEATS w Polsce? Nowa aplikacja pozwoli zamawiać posiłki i śledzić dostawę

8
INTERNET 01.12.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

W ostatnim czasie nie mieliśmy zbyt wielu okazji, by donosić o nowościach w Uberze. Szybkie tempo początkowej ekspansji szybko spotkało się z rozsądniejszą (niż początkowe akty wandalizmu) odpowiedzią rodzimej konkurencji. Pojawiły się kolejne, całkiem niezłe aplikacje taksówkarskie, które odzyskały dla korporacji nieco rynku. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że Uber planuje w Polsce start kolejnej usługi, która dostępna jest już między innymi w USA, Kanadzie czy Japonii. Już niedługo może okazać się, że przewozy oparte o współdzielenie będą tylko częścią działalności Ubera w Polsce. W Polsce…

Uber odchudzony, uproszczony i inteligentniejszy – aplikacje taxi to przy tym miniona epoka

49
OPROGRAMOWANIE 03.11.2016 | Adam Golański (eimi)

Nazwą to lepszą organizacją procesu zamawiania przewozu, może też skrojeniem go pod kątem osobistych preferencji. Przede wszystkim jednak jest to wykorzystanie sztucznej inteligencji, za sprawą której aplikacja ma wiedzieć, gdzie użytkownik chce dojechać, zanim jeszcze ją uruchomi. Zaprezentowane przez Ubera radykalne odświeżenie interfejsu jego mobilnej aplikacji dla pasażerów jest pierwszą taką aktualizacją od 2012 roku i trzeba przyznać, że zostało dobrze przemyślane. W dążeniu do uproszczenia postawiono na dbałość o detale. Takie różne istotne drobiazgi, jak pokazywanie na mapie koloru…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 15.10.2016 08:23

aplikacja dobra, tylko szkoda, że kierowcy to nie przewoźnicy, a oszuści

mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:21

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.