r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Galeria programu

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. Wspierane jest logowanie za pomocą Facebooka oraz Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne Androida. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Udogodnieniem jest też polska wersja językowa. Niestety nie radzi sobie dobrze z wszystkimi znakami, przez co czasem ujrzymy charakterystyczne krzaczki. Sama aplikacja dostępna jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sądowa walka z Uberem spali na panewce? Braki formalne w pozwie taksówkarzy

53
INTERNET 18.01.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wydawać mogłoby się, że dalekie od zdrowej konkurencji konflikty korporacji taksówkarskich z Uberem to już domena przyszłości. Te pierwsze w większości zracjonalizowały swoje stanowisko i postanowiły przenieść konkurencję na wolny rynek, między innymi dzięki udostępnianiu własnych aplikacji. Nie zabrakło jednak wyjątków. W listopadzie zeszłego roku o złożeniu pozwu przeciwko Uberowi poinformował Związek Zawodowy Taksówkarzy „Warszawski Taksówkarz”. Fragment dokumentu jest dostępny na stronach związku, który oskarża Ubera o czyn nieuczciwej konkurencji i działanie zagrażające interesom…

Aplikacja Ubera bardziej społecznościowa. Wygląda na to, że snapy będą wszędzie

17
OPROGRAMOWANIE 22.12.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

W ciągu ostatnich miesięcy mogliśmy zaobserwować istną kampanię kopiowania poszczególnych funkcji Snapchata i wykorzystywania ich w innych serwisach i aplikacjach. Szczególnie płodny był tutaj Facebook. Nie chodzi jedynie o udana adaptację Stories w Instagramie, ale przede wszystkim o masowe zapożyczenia na gruncie Messengera, który dziś tylko w małej części służyć może tekstowej komunikacji. Czyżby podobną drogą miał pójść Uber? Na oficjalnym blogu Ubera pojawił się komunikat obwieszczający daleko idącą integrację ze Snapchatem. Cel wydaje się dość klarowny: Uber chce być bardziej imprezowy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 15.10.2016 08:23

aplikacja dobra, tylko szkoda, że kierowcy to nie przewoźnicy, a oszuści

mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:21

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.