r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UltraStar Deluxe 1.1

Strona główna Mac Gry Symulatory
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

UltraStar Deluxe to otwartoźródłowy klon SingStara, czyli popularnej gry karaoke na PlayStation. Gra dostępna jest na wielu platformach i można do niej pobrać wiele piosenek za darmo, a także tworzyć własne.

Galeria programu

W UltraStar Deluxe może konkurować ze sobą maksymalnie sześciu graczy. Punkty przyznawane są na podstawie umiejętności wokalnych i wyczucia rytmu. Grać można solo i w duetach, można także wykorzystać grę jako odtwarzacz i zrelaksować się przy ulubionych piosenkach.

Nowe utwory w wielu językach można znaleźć na forach miłośników gry, warto też sięgnąć po program do tworzenia własnych. Aby dodać własną piosenkę, należy przejść do zawartości pakietu z programem i umieścić ją (czyli plik MP3 i tekstowy, ewentualnie dodatkowe multimedia) w folderze „songs”.

Język polski należy wybrać w ustawieniach interfejsu programu. W ustawieniach nagrywania można przypisać mikrofony do graczy. Trzeba jednak pamiętać, że gra powstała, gdy mikrofony stereo nie były jeszcze montowane w Macach i każdy kanał będzie dla niej osobnym mikrofonem.

Jako tło do śpiewanych piosenek można wykorzystać różne pliki multimedialne, w tym filmy z YouTube'a. W grze znajdziemy trzy skórki i kilka motywów kolorystycznych, które zmienią jej wygląd.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze gry na imprezę (nie tylko Sylwestrową)

30
ROZRYWKA 30.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Dla osób, które zapraszają znajomych na imprezę w domu, przygotowaliśmy zestaw sprawdzonych gier, z którymi na pewno będziecie się dobrze bawić. Większość z nich możecie pobrać lub kupić w postaci cyfrowej nawet w czasie trwania zabawy. Tańczcie, grajcie i śpiewajcie Just Dance 2016 Wśród gier tanecznych na imprezę prawdopodobnie najodpowiedniejsza będzie seria Just Dance. Jej oprawa graficzna dostarczy odpowiednią dawkę absurdu. Jednocześnie tańczyć mogą 4 osoby lokalnie lub 8 osób przy zabawie przez sieć, czym Just Dance przebija Dance Central. Najnowsza odsłona Just Dance zawiera 40…

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.