r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VJC 1.0

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

VJC jest niewielką aplikacją, która umożliwia zmniejszanie rozmiaru obrazów JPEG bez znaczącej utraty ich jakości. Pozwala to dostosować np. wysokiej jakości zdjęcia cyfrowe do ich publikacji w serwisach społecznościowych lub przesłania znajomym pocztą elektroniczną.

Galeria programu

Narzędzie jest banalnie proste w obsłudze i kierowane jest raczej do początkujących użytkowników. Umożliwia wygodne redukowanie rozmiaru plików JPEG poprzez manipulację współczynnikiem jakości lub definiowanie wyjściowego rozmiaru obrazu. W przypadku tego ostatniego VJC automatycznie dobiera odpowiednią konfigurację jakości. Aplikacja daje możliwość podglądu efektów naszej pracy w czasie rzeczywistym, dostarczając informacji o wyjściowym rozmiarze pliku oraz o ile został on zmniejszony względem oryginału.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #2 01.08.2016 22:30

Dobre narzędzie, choć ja od lat korzystam z Photo Resize Magic i tez jest OK.

  #1 23.07.2013 10:08

Polecam! Bardzo łatwe w obsłudze, wszystko zrozumiałe tylko szkoda, że nie można od razu ustawić większą ilość zdjęć do zmniejszenia.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.