Pobierz program Asystent pobierania włączony

VSDC Free Video Editor to bezpłatny i godny uwagi edytor do nieliniowej obróbki materiałów wideo. Program pozwala na tworzenie filmów o dowolnej złożoności i wykorzystanie w nich ciekawych efektów wizualnych oraz dźwiękowych.

Galeria programu

Aplikacja pomimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów godnie konkurować może z wieloma konkurencyjnymi rozwiązaniami tego typu. Jej zastosowań jest wiele, z powodzeniem wykorzystywana ona może być do amatorskiego montażu filmików z wakacji czy ważnych uroczystości rodzinnych, tworzenia pokazu slajdów, authoringu czy nawet konwertowania klipów pomiędzy wieloma popularnymi formatami. Co istotne, narzędzie posiada sporą funkcjonalność, jednocześnie pozostając bardzo proste w obsłudze.

Podczas pracy nad projektem do dyspozycji użytkownika pozostają opcje do importowania dowolnej ilości plików wideo i zdjęć. Bez przeszkód wykorzystywane one mogą być w obrębie tego samego projektu, przeplatane przy użyciu dostępnych w programie efektów wizualnych. Z racji tego, że VSDC Free Video Editor jest nielinowym edytorem wszystkie użyte podczas pracy obiekty nie muszą być układane w liniowych sekwencjach - poszczególne komponenty mogą być dowolnych rozmiarów, a ich ulokowanie na osi czasu zależy jedynie od inwencji twórczej użytkownika.

VSDC Free Video Editor pozwala gotowe projekty zapisać do formatów, które odtworzone będą mogły być na dowolnym komputerze, stacjonarnym odtwarzaczu DVD, konsoli do gier, smartfonie, tablecie czy przenośnym odtwarzaczu multimedialnym. Wśród obsługiwanych formatów wyjściowych znajdziemy takie kompatybilne z takimi urządzeniami jak iPod/iPhone/iPad, PSP, Sony PlayStation, Xbox, Zune, Archos, iRiver, Creative Zen, Blackberry i wieloma innymi. Zaletą narzędzia są predefiniowane ustawienia, pozwalające niedoświadczonemu użytkownikowi na wygodne przygotowanie materiału wideo, możliwego do odtworzenia na posiadanym przez niego urządzeniu. Nie zabrakło również funkcji rippowania z filmów ścieżki dźwiękowej i obrazu, a także wypalania projektów na płyty.

Wspierane formaty wejściowe:

  1. wideo: AVI, QuickTime (MP4/M4V, 3GP/2G2, MOV, QT), HDVideo/AVCHD (MTS, M2TS, TS, MOD, TOD), WindowsMedia (WMV, ASF, DVR-MS), DVD/VOB, VCD/SVCD, MPEG/MPG/DAT, Matroska Video (MKV), Real Media Video (RM, RMVB), Flash Video (SWF, FLV), DV, AMV, MTV, NUT, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MJPEG
  2. audio: MP3/ MP2, WMA, M4A, AAC, FLAC, OGG, RA, RAM, VOC, WAV, AC3, AIFF, MPA, AU, APE, CUE, CDA
  3. grafika: BMP, JPEG/JPG, PNG, PSD, GIF, ICO, CUR

Wspierane formaty wyjściowe:

  1. wideo: AVI, DVD, VCD/SVCD, MPEG, MP4, M4V, MOV, 3GP/3G2, WMV, MKV, RM/RMVB, FLV, SWF, AMV, MTV
  2. audio: MP3, M4A, AAC, OGG, AMR, WAV
  3. grafika: BMP, JPEG, PNG, GIF
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Jak na darmowy ma wszystko co potrzeba, a nawet więcej
Trochę nieintuicyjny
ocena użytkownika

Miałem ten program jakiś czas temu, ale go wywaliłem, bo co trochę mi się wywalał. Ale niedawno przeczytałem komentarz chyba TejGo zainstalowałem, uruchomiłem w trybie zgodności z Win xp i wszystko jest ok. W necie jest sporo materiałów jak co się robi i zrobiłem już nim parę niezłych filmów. Ma sporo filtrów którymi można rozjaśniać, przyciemniać dodawać lub ujmować kontrast i masę innych. Sporo fajnych przejść. A film na kawałki dzieli się markerem. W miejscu gdzie chce się podzielić wstawia się marker (add marker) i można film podzielić na dowolną ilość kawałków. Potem apply changes i wszystkie części są na osi czasu. Mam SonyVegas, ale mam trochę słaby komp i teraz więcej filmów robię VSDC niż Sony, bo VSDC nie potrzebuje tyle mocy co Sony.

07.03.2015 00:49 | Recenzja do wersji 3.0.0.345
brak
dno, instalowanie szpiega
ocena użytkownika

odradzam
wystartował dopiero w trybie zgodności z XP ( w W7Ultimate), podzielenie jednego krótkiego filmu na 3 kawałki - niewykonalne

16.08.2014 12:20 | Recenzja do wersji 2.1.9.208

Komentarze

  #23 21.02.2015 11:48

@AP (niezalogowany): Wejdź w narzędzie cutting&splitting dla swojego klipu, zaznacz miejsca przecięć pojedynczymi markerami i OK - program spyta czy podzielić klip na części

DanKar REDAKCJA  12 #22 05.02.2015 14:32

@Anonim (niezalogowany): Instalator programu owszem oferuje możliwość instalacji dodatkowych komponentów, jednak nie są one wirusami, trojanami itp., a ich instalacja może być w łatwy sposób pominięta poprzez odznaczenie odpowiednich opcji.

Pozdrawiam.

  #21 22.01.2015 21:42

Instaluje pełno trojanów! Pomimo uważnego czytania i odznaczania chęci instalacji tego badziewia. Lepiej mi teraz powiedzcie, jak tego się pozbyć ;// SolutionReal nie daje normalnie użytkować komputera anie firefoxa.

DanKar REDAKCJA  12 #20 04.01.2015 15:46

@Ktosrfg (niezalogowany): Instalator sam w sobie oferuje użytkownikowi opcjonalną możliwość instalacji dodatkowego składnika w postaci paska narzędziowego AVG.

Domyślam się również, że pobierałeś powyższy program z użyciem naszego asystenta pobierania, który może zawierać sponsorowane oferty różnego typu komponentów. Nie są one wirusami, a ich instalacje pominąć można uważnie czytając instrukcje wyświetlane na ekranie. Aby pobierać pliki z naszej bazy z pominięciem wspomnianego asystenta zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną programu) lub rejestracji konta użytkownika w portalu. W drugim przypadku, po zalogowaniu, asystent jest domyślnie wyłączony.

Pozdrawiam.

  #19 02.01.2015 16:06

Uwaga przy okazji instalują się programy/trojany które modyfikują przeglądarki. Zawsze ufałem temu serwisowi jednak trzeba uważać. Nie widać tych opcji w wyborze instalują się po kryjomu.

  #18 07.11.2014 14:13

@Anonim (niezalogowany): A jak wyciąć coś w środku, mi udało się tylko wyciąć początek lub koniec?

  #17 09.09.2014 22:36

Program do montażu filmów wystarczający.
Profesjonalny film ma przejścia w formie przenikania , dodany podkład muzyczny , skracanie klipów itp , montaż w jakości HD
Ten program ma to wszystko , a żadne inne efekty nie są potrzebne.
Jedynie jest nieintuicyjny , ale jak się ma pojęcie o montażu filmów to się go ogarnie.

komandos84   3 #16 27.08.2014 19:33

@Veritas12: Wszystko działa jak należy. Program the best dla mnie. Kombajn i potrafi to co płatne wersje innych dedykowanych programów.

Veritas12   1 #15 02.07.2014 10:13

Ja mam problem z wyciszaniem muzyki w ogóle mi nie działa macie jakieś pomysły jak to naprawić

  #14 21.06.2014 22:17

Program jest bardzo fajny :)
Posiada dużo przejść, ma nieograniczoną ilość ścieżek, funkcję dodawania ruchu do obiektu, aktualizuje się prawie automatycznie (wyszukuje sam, instalacja manualna) ALE
Program jest naprawdę trudny do ogarnięcia. Na początku miałem trudności nawet z pocięciem klipu na dwie części. Nie wspominam nawet o dodaniu tekstu, czy w ogóle klipu. Myślę jednak, że do programu można się z czasem przyzwyczaić, a na licznych serwisach można znaleźć poradniki dotyczące tego programu. 6/10

  #13 07.11.2013 14:16

program jak program, trzeba się przyzwyczaić do obsługi, ale po dodaniu pliku video i akceptacji u mnie wywala program bez jakichkolwiek komunikatów, trzeba zaczynać od początku z zapisanego projektu, jest to irytujące, może ktoś ma lekarstwo na to? z góry dziękuję :)

  #12 05.11.2013 17:06

@bart25: Ci?

  #11 22.09.2013 15:14

Wspaniały program, oferuje dużo ciekawych funkcji. Zwłaszcza interesujące są operacje na sprite'ach, dzięki którym możemy łatwo tworzyć film w filmie. Prosto i szybko można łączyć obrazy, filmy, zmieniać rozmiar, długość, dodawać napisy oraz kształty. Przy instalacji (zresztą praktycznie każdej) trzeba uważnie sprawdzać, czy potwierdzenia nie dotyczą innych programów.

komandos84   3 #10 11.08.2013 16:33

@Nixie (niezalogowany): Co Ty gadasz, bardzo fajny i prosty, trzeba tylko obejrzeć polski tutek składający się z chyba 4 filmów. Wszystko co potrzeba jest wyjaśnione. Na początku mówiłem tak samo jak Ty, ale wystarczy trochę zamozawzięcia :)

Pozdro :)

  #9 20.06.2013 12:00

Zrezygnowałem po przeczytaniu licencji. Instalując program zgadzasz się na instalację paska narzędziowego i anonimowe zbieranie danych podczas instalacji.

  #8 09.06.2013 18:16

Bardzo nieintuicyjny program. Niepolecam

  #7 02.06.2013 19:47

Trudny do ogarnięcia ;/

  #6 09.04.2013 12:09

Bawiłem się nim godzinę i bardzo ładnie się sprawdził. Nie znalazłem paru opcji (np. efektów tekstowych, przejścia napisów itp) bo jestem amatorem, ale mimo wszystko darmowy i godny polecenia. Wykorzystałem go do łączenia filmików, dodania podkładu muzycznego i ucinania scen. Sprawdził się

video   8 #5 17.03.2013 13:33

Program jako edytor Video nie zasługuje na polecenie go innym, zwłaszcza amatorom. Program nie wie co to przeplot, nie zna rozdzielczości 1440x1080, przez co w exporcie dodaje kaszety. W AVC nie zna również zmiennego bitrate...
Program tylko dla dobrze znających zagadnienia związane z obróbka video. Amator oprócz popsucia pierwotnej jakości źródeł niczego nie zrobi. Zawodowiec po zapoznaniu się z brakami zdecydowanie odpuści.
Fajnie że coś jest, że ktoś stara się zrobić edytor, jednak w obecnej wersji to wczesna alpha. Zbyt wiele mu brakuje.
Jeśli ktoś czuje potrzebę obrobienia video niech zainteresuje się wersjami demo obecnych edytorów. Zaoszczędzicie czas, a wasze produkcje będą miały szanse(przynajmniej parametrami) być poprawne.

quotes   3 #4 17.03.2013 12:34

@bart25
Napisałem dodatkowo kilka słów do swojego komentarza #1, ale jak widać coś go przyblokowało. Spróbuję ponownie, więc jeśli się zdublują nie zaszkodzi. W czasie instalacji pokazuje się okno " Get Access to Translations, Radio, Music and more". I własnie to owo "and more", w wolnym tłumaczeniu oznacza "i wiele więcej". Czego jednak, nie wiemy. W oknie klikamy na Advanced i odznaczamu wszystkie zaznaczenia klikając Decline. W następnym oknie, również klikamy na Decline. W kolejnym oknie "Serch faster with DefaultTab" klikamy Decline i Decline. W żadnym oknie nie klikamy Agree. Instalację programu prowadziłem przy wyłączonym NIS2013 i włączonym Prevx 3.0. Włączony NIS2013 nie zezwoliłby na instalację, natomiast włączony Prevx 3.0 puścił "czysty" program, bez zakamuflowanych dodatków, ( ich nazwa nie jest teraz istotna, to nie forum), zresztą po nie świadomym zainstalowaniu działających w tle. Proponuję odinstalować program, łącznie z Microsoft Visual C++2008 Redistributable-x86 9.0.30729.6161. System przeczyścic i zrestartować. Z pomoca Windows Update zainstalować MV C++ (j/w) i jesli chcesz, ponownie zainstalować program, uważając na szczegóły. Jeśli w trakcie instalacji program zechce zainstalować już zainstalowany MV C++..., proponuję przerwać instalację i zainteresować się innym programem. Wiem również, że podczas instalacji programu nie koniecznie mamy do czynienia ze wszystkimi oknami na które mamy wpływ, bo po prostu nie pokazują się. Ale to już temat na forum.

r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.