r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatsApp Messenger 2.16.12

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych, zwłaszcza w skali globalnej. W Polsce nie zdobył może takiej części rynku jak np.w Hiszpanii, ale i tak korzysta z niego sporo osób. Przejęty przez Facebooka. Aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie kluczowe systemy.

Galeria programu

Przygodę z programem rozpoczynamy od podania swoje nr. telefonu. To on będzie naszym identyfikatorem w tej sieci. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć swoich znajomych, są oni identyfikowani na podstawie książki adresowej. Weryfikacja nr., odbywa się za pomocą sms, albo telefony. Niestety pierwsza z metod potrafi zawodzić, kody przychodzą ze zbyt dużym opóźnieniem, albo wcale.

Zakres możliwości komunikacji jest spory. Poza standardowym czatem WhatsApp umożliwia: przesyłanie wiadomości głosowych, zdjęć, filmów, kontaktów i lokalizacji. Możliwe jest też tworzenie grup. Rozbudowane opcje pozwalają nam edytować dane naszego profilu, prywatności, powiadomień, czatu i innych elementów związanych z kontem oraz działaniem i wyglądem aplikacji. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS 7.0. DO tego jest prosty w obsłudze i czytelny. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook musi usunąć dane niemieckich użytkowników WhatsAppa (aktualizacja)

25
INTERNET 27.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Aktualizacja Facebook zapowiedział, że zamierza odwołać się od decyzji niemieckiego urzędu. Gdy Facebook w 2014 roku przejął komunikator WhatsApp za 19 mld dolarów, wielu nie miało wątpliwości, że prędzej czy później imperium Marka Zuckerberga wykorzysta dane użytkowników aplikacji. Mimo wcześniejszych obietnic, że do niczego takiego nie dojdzie, w tym roku Facebook zyskał dostęp do informacji o kontach WhatsAppa. Na początku tego roku informowaliśmy o pierwszych przeciekach dotyczących integracji Facebooka z WhatsAppem, które – jak to bywa w podobnych przypadkach – ma skutkować…

Mniej prywatności w WhatsApp, Facebook z dostępem do danych użytkowników

61
BIZNES 26.08.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Mark Zuckerberg nie byłby sobą gdyby nie wykorzystał potencjału ogromnej bazy danych zgromadzonych przez WhatsApp. Facebook ma otrzymać dostęp do informacji o użytkownikach tego komunikatora. Oczywiście oficjalnie mówi się, że to wszystko ma pozwolić na dostarczenie bardziej spersonalizowanych reklam, a także umożliwi łatwiejszy kontakt z firmami. Mimo że Facebook posiada własny komunikator, to w 2014 roku podjęto decyzję o przejęciu konkurencyjnego WhatsAppa. Firma Marka Zuckerberga zapłaciła wówczas 16 miliardów dolarów, czyli kilkanaście razy więcej niż za Instagrama. Użytkownicy zostali…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.