r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatsApp Messenger 2.16.20

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych, zwłaszcza w skali globalnej. W Polsce nie zdobył może takiej części rynku jak np.w Hiszpanii, ale i tak korzysta z niego sporo osób. Przejęty przez Facebooka. Aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie kluczowe systemy.

Galeria programu

Przygodę z programem rozpoczynamy od podania swoje nr. telefonu. To on będzie naszym identyfikatorem w tej sieci. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć swoich znajomych, są oni identyfikowani na podstawie książki adresowej. Weryfikacja nr., odbywa się za pomocą sms, albo telefony. Niestety pierwsza z metod potrafi zawodzić, kody przychodzą ze zbyt dużym opóźnieniem, albo wcale.

Zakres możliwości komunikacji jest spory. Poza standardowym czatem WhatsApp umożliwia: przesyłanie wiadomości głosowych, zdjęć, filmów, kontaktów i lokalizacji. Możliwe jest też tworzenie grup. Rozbudowane opcje pozwalają nam edytować dane naszego profilu, prywatności, powiadomień, czatu i innych elementów związanych z kontem oraz działaniem i wyglądem aplikacji. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS 7.0. DO tego jest prosty w obsłudze i czytelny. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

WhatsApp testuje ukrywanie wysłanych wiadomości. Przydatne, ale czy uczciwe?

16
OPROGRAMOWANIE 19.12.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Trudno się dziwić popularności WhatsAppa – multiplatformowy komunikator rozwija się niezwykle prężnie, zaś dzięki możliwości prowadzenia wideorozmów śmiało może stanowić alternatywę między innymi dla Skypea. Na Twitterze istnieje nawet konto WABetaInfo, którego administratorzy regularnie publikują kolejne przecieki o nowych funkcjach. A taką zawiera nowa beta (wersja 2.17.1.869) WhatsAppa przeznaczona na iOS-a. Komunikator ma bowiem wkrótce umożliwiać ukrywanie już wysłanych wiadomości przed ich adresatem. Jeżeli przeciek okaże się prawdziwy, to użytkownicy komunikatora będą mogli za pomocą…

Widerozmowy w WhatsAppie. Czas pożegnać inne komunikatory?

46
OPROGRAMOWANIE 15.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wczoraj przydatna nowość pojawiła się w przeglądarkowym Skypie. Trudno jednak zakładać, aby możliwość tworzenia konwersacji bez konieczności posiadania konta zainteresuje użytkowników, którzy przyzwyczaili się już do takich komunikatorów mobilnych, jak Viber, Signal czy w końcu WhatsApp. A do tego ostatniego trafiła funkcja, która, mówiąc krótko, może Skypea zamieść. Na oficjalnym blogu komunikatora ukazał się komunikat obwieszczający, że już wkrótce do WhatsAppa trafi możliwość przeprowadzania wideorozmów. Oczywiście nie jest to żadnym zaskoczeniem – już w maju pojawiły się informacje, że…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.