r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wi-Fi Network Monitor 3.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program wersja stabilna (32-bit)

Wi-Fi Network Monitor to niewielkie i dostępne za darmo narzędzie, za pomocą którego sprawdzimy naszą sieć bezprzewodową pod kątem wszystkich podłączonych do niej urządzeń.

Galeria programu

W ten sposób upewnimy się, że z naszej sieci WiFi nie korzysta żadna nieupoważniona osoba - intruz na łączu to zdecydowanie problem, którego nikt z nas nie chce mieć na głowie. Aplikacja domyślnie automatycznie skanuje sieć, aczkolwiek w każdej chwili możemy rozpocząć skanowanie manualnie. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik, program wykrywa wszelkie urządzenia podłączone do sieci, w tym laptopy, komputery stacjonarne, smartfony, tablety i nie tylko.

Wi-Fi Network Monitor składa się tylko z jednego okna programu, w którym prezentowane są informacje na temat wykrytych urządzeń, takie jak adresy IP, adresy fizyczne MAC, czy też nazwa urządzenia. Listę odnalezionych klientów sieci WiFi możemy zapisać w formatach HTML, XML, TXT oraz CSV.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
xaver   8 #1 08.04.2016 16:16

Ściągnąłem, przeskanowałem na https://www.virustotal.com, wyskoczył wynik 23 / 56 .Zrezygnowałem z instalacji i sprawdzenia programu.

Autor edytował komentarz w dniu: 08.04.2016 19:31
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.