r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Winamp 1.4.15

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Winamp to odtwarzacz muzyki dla Androida, stworzony przez autorów najpopularniejszego niegdyś odtwarzacza dla Windowsa. Wersja dla Androida pozbawiona została ogromnej ilości zbędnych dodatków i skupia się na tym, co najważniejsze – słuchaniu muzyki.

Galeria programu

Poprzez rozpoznawanie tagów Winamp pozwala na segregowanie jej według wykonawców, albumów oraz gatunków oraz na przeglądanie pojedynczych utworów. Z poziomu samego utworu możliwe jest wyszukiwanie informacji o nim w sieci i innych aplikacjach oraz włączanie odtwarzania losowego i powtarzania. Nie zabrakło również obsługi okładek, a także scrobblingu na konto Last.fm. Użytkownik może tworzyć swoje własne playlisty i szybko wyszukiwać muzykę. Winamp daje ponadto dostęp do kilkudziesięciu tysięcy internetowych stacji radiowych i oznaczania ulubionych z nich.

Możliwe jest również włączenie synchronizacji z Winampem zainstalowanym na komputerze za pośrednictwem Wi-Fi. Aplikacja jest darmowa, jednak wyświetla okresowo reklamy.

Dostępna jest także płatna wersja PRO, wzbogacona o obsługę plików FLAC, zaawansowany korektor graficzny, płynne przejścia między utworami, przeglądanie folderów i inne dodatki. Winamp zapewnia dwa widgety o różnych rozmiarach do sterowania odtwarzaczem, a także integrację z paskiem powiadomień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemek8423   8 #2 31.01.2014 15:57

Szkoda tylko,że equalizer jest w wersji PRO.

Autor edytował komentarz.
DeepPhilosopher   5 #1 07.11.2013 08:37

bardzo dobry odtwarzacz audio i przede wszystkim bardzo dobry eq, w wersji pro odtwarza także flac i wav

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.