r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

You Have to Win the game 2013.10.24

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

You Have to Win the Game to platformówka eksploracyjna w starym stylu. Gra jest trudna, ale nie niemożliwa do przejścia. Domyślnie można próbować do skutku, ale można też sprawdzić, jak daleko uda się zajść z jednym tylko życiem w trybie „YOLO”.

Galeria programu

You Have to Win The Game to platformówka o bardzo prostej mechanice, gdzie trzeba biegać, skakać i unikać niebezpieczeństwa, jednocześnie zbierając umieszczone w trudno dostępnych miejscach woreczki z pieniędzmi. Gracz jest zmuszony przedzierać się przez niezwykle ciekawie ułożone i pomysłowe jaskinie, często wracając po własnych śladach. Z czasem zdobędzie wyposażenie, które nieco ułatwi zadanie i otworzy drogę do kolejnych pomieszczeń.

Ciekawostką są dwa tryby graficzne gry. Można zagrać w 4-kolorowej oprawie CGA, na ekranie CRT z widoczną ramką lub włączyć bardziej nowoczesny, 16-kolorowy wygląd EGA.

You Have to Win the Game jest dostępna także na Steamie, jest to jednak wersja gry nieco trudniejsza i wyposażona w DLC, z którym można wcielić się w kota i zagrać z 9 życiami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

You Have to Win the Game na weekend – retroplatformówka z grafiką CGA

11
ROZRYWKA 03.09.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

W ramach cotygodniowej, weekendowej rozrywki proponuję Wam grę wcale nie łatwą, ale interesującą i cieszącą oko. You Have to Win the Game to platformówka eksploracyjna z bardzo pomysłową mapą, którą trzeba pokonać we wszystkie strony, często wracając po swoich śladach, by zebrać wszystkie worki z pieniędzmi, pochowane w trudno dostępnych miejscach. W tej grze czasami trzeba ruszyć głową, ale większość zależy od zręczności i refleksu gracza. Trzeba przeskakiwać nad przepaściami, trafiać na platformy w odpowiednim momencie, unikać pocisków i wykonywać podobne czynności, charakterystyczne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.