r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ZipGenius Standard Edition 6.3.2.3115

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

ZipGenius to dobry, darmowy kompresor danych potrafiący pakować pliki do niemal wszystkich najpopularniejszych formatów archiwów dostępnych na rynku.

Galeria programu

Program posiada bardzo prosty interfejs, możliwość tworzenia samorozpakowujących się archiwów ZIP, opcję kompresji w 5 trybach, wsparcie dla skanerów antywirusowych, statystyki i funkcje szyfrowania archiwów. ZipGenius wspiera ponad 20 formatów (w tym RAR, ARJ, ACE, CAB, SQX, 7-zip, ZIP, RPM itp.) łącznie z obrazami CD/DVD zapisanymi w standardzie ISO9660 (.ISO, .NRG, .CMI). Nie zabrakło w nim również możliwości testowania utworzonych archiwów, przygotowywania wiadomości e-mail z załącznikami (z wykorzystaniem zewnętrznego klienta poczty) oraz generowania i porównywania sum MD5.

ZipGenius Standard Edition to podstawowa edycja programu do kompresji danych tego producenta. Udostępnia on również wersję Suite Edition, posiadającą dodatkowo wbudowanego klienta FTP, który umożliwia wysyłanie i ściąganie plików, narzędzie Cutter, pozwalające na dzielenie dużych plików na mniejsze części oraz wsparcie dla skórek.

Uwaga!

  • Udostępniona równolegle, bogatsza edycja Suite Edition również dostępna jest do pobrania z naszego portalu w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Kompresory plików.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.