r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iCare Data Recovery Free 7.9.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony

iCare Data Recovery Free to bezpłatne i cieszące się dużą popularnością oprogramowanie służące do odzyskiwania danych. Przy jego użyciu przywrócimy pliki z dysków twardych, kart pamięci i zewnętrznych nośników danych, które zostały usunięte na wskutek błędu użytkownika, działalności wirusów czy też awarii sprzętu lub oprogramowania.

Galeria programu

Oprogramowanie oferuje 3 tryby pracy przeznaczone do przywracania danych z sformatowanych partycji, odzyskiwania uszkodzonych partycji i skasowanych z różnych przyczyn plików. W każdym z nich zawartość zdefiniowanego nośnika danych poddawana jest szczegółowej analizie, w rezultacie której użytkownik może odzyskać utracone pliki. Narzędzie oferuje wsparcie dla przywraca danych w ponad 600 najpopularniejszych formatach (m.in. dokumenty tekstowe i PDF, skompresowane archiwa, multimedia, grafikę itp.), potrafiąc wyświetlać zawartość wybranych typów plików jeszcze przed ich odzyskaniem.

iCare Data Recovery Free wspiera nośniki danych SATA, SCSI, FireWire, SSD, dyski USB oraz sprzętowe macierze RAID, obsługując przy tym systemy plików EXFAT, NTFS5, NTFS, FAT32, FAT16 i FAT12. Program działa w oparciu o wbudowany kreator, dzięki czemu jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 06.09.2016 12:06

Całkiem udany program, bezpieczny skuteczny a obsługa bardzo prosta.Sprawdziłem i odzyskał mi wszystkie fotki.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.