11. edycja Poznań Game Arena rozpoczęta, ruszamy z relacją #PGA

Strona główna11. edycja Poznań Game Arena rozpoczęta, ruszamy z relacją #PGA
06.10.2017 14:20

W Poznaniu wystartowała jedenasta edycja Poznań Game Arena. Od 6 do 8 października fani gier będą mogli odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie i zapoznać się z najnowszymi tytułami, a także uczestniczyć w premierach sprzętowych przygotowanych przez wystawców. Wysłannicy redakcji są na miejscu, skąd będą prowadzić relację. Na początek szybki przegląd z kilku hal MTP.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Tegoroczne PGA jest zdecydowanie większe niż latach ubiegłych. Jak duże? Niech przemówią liczby. Do dyspozycji odwiedzających jest aż 10 pawilonów, w których wystawia się aż 150 wystawców. Specjalnie na tę okazję udostępniono aż 1000 stanowisk do grania. Przewidywana liczba odwiedzających to 80 tys. ludzi. Liczby te robią ogromne wrażenie. I widać jasno, że jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu imprezy w naszym kraju.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przedstawiciele redakcji są na miejscu i przez najbliższe dni będą relacjonować przebieg imprezy. Śledźcie z uwagą naszą relację, ponieważ jak co roku nie zabraknie konkursów z ciekawymi pytaniami i co najważniejsze, nie zabraknie atrakcyjnych nagród. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Poznań Game Arena, być może uda się Wam złapać nas gdzieś na terenie MTP. Do zobaczenia!

[frame]Materiały wideo z relacji Poznań Game Arena 2017 powstają na notebooku Hyperbook SL950VR. Jego skrócona specyfikacja to procesor Core i7 7700HQ, 16GB pamięci DDR4, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB, do tego dysk SSD 120 GB i dysk talerzowy po pojemności 1 TB. Więcej na jego temat dowiecie się ze strony producenta Hyperbook, a już niedługo również z naszej recenzji.[/frame]

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)