12. HotZlot zakończony. Dziękujemy, że byliście z nami!

12. HotZlot zakończony. Dziękujemy, że byliście z nami!22.09.2019 16:21
(© Marcin Watemborski)
(© Marcin Watemborski)
  1. HotZlot za nami. Dziękujemy, że spotkaliście się z nami podczas kolejnego zlotu czytelników dobrychprogramów. Zwróciliście zapewne uwagę, że pierwszy raz wystąpiliśmy pod nowym szyldem, ale dusza została ta sama… tylko trochę się rozrosła ;-)

Nasza redakcja nie jest już tylko redakcją dobrychprogramów. Podczas HotZlotu nasi znamienici goście mogli poznać także redaktorów wywodzących się z innych serwisów technologicznych grupy WP: Gadżetomanii, Fotoblogii, Komórkomanii, WP Tech i WP Gry. Nie tylko naczelny miał sporo obaw. Wszyscy byliśmy zaniepokojeni nową formułą HotZlotu, a przede wszystkim Waszych reakcji na zmiany. Tym bardziej dziękujemy za obecność, zaangażowanie i cenne wskazówki na przyszłość.

  1. HotZlot – tak było!

Zaczęliśmy w sobotę o 11:00 prezentacją Kuby Wątora (jeśli jeszcze ktoś nie wie, to redaktor naczelny obszaru technologii WP). Celem było przedstawienie, jak teraz wygląda i pracuje nasz zespół, ale jestem przekonana, że większość z obecnych lepiej zapamiętała Bobra – kto nie słuchał, niech żałuje! Redakcję reprezentował najpierw Kamil J. Dudek (wielkipiec) z prezentacją wyjaśniającą, dlaczego aplikacje Win32 działają na ARM z Windowsem. Po nim wystąpił Piotrek Urbaniak (gtxxor) z podobno najlepszą prezentacją w historii HotZlotów o Architekturze IBM-owego procesora Cell. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się ją dokończyć.

Potem scenę przejęli nasi partnerzy. Michał „Xtreme Addict” Vobożil pokazał proces podkręcania procesorów dziewiątej generacji Intela, chłodzonych ciekłym azotem (nagranie możecie zobaczyć na Facebooku). Po zakończeniu prezentacji mogliśmy sami się pobawić pod okiem mistrza. Niektórzy osiągnęli całkiem niezłe wyniki!

  • (© Marcin Watemborski)
  • (© Marcin Watemborski)
[1/2]
(© Marcin Watemborski)

W kolejnych godzinach mogliśmy zobaczyć nowości firmy HyperX, które jak zwykle budziły emocje. TP-Link zaprezentował nowe rozwiązania sieciowe i elementy systemu „inteligentnego domu”. Viper Gaming także przygotował krótką prezentację o sprzęcie dla graczy, ale wcale nie tym skradli moje serce. Na sprzęcie z rdzeniami, LED-ami i świetnymi monitorami IIyama graliśmy w River Raid! Były oczywiście nagrody za najwyższe wyniki, były też współczesne tytuły.

350268223671265217
  • (© Marcin Watemborski)
  • (© Marcin Watemborski)
[1/2]
(© Marcin Watemborski)

Kto był, ten widział też, jak w niedalekiej przyszłości będzie wyglądać tworzenie blogów i artykułów na wszystkie portale z naszego obszaru. Sobotę zakończyliśmy dobrą kolacją i tradycyjną imprezą integracyjną z jedynym w swoim rodzaju losowaniem nagród. Rozdawanie ich było czystą przyjemnością :-).

  • Slider item
  • (© Dimatheus)
[1/2]

Niedzielny poranek tradycyjnie spędziliśmy w kameralnym gronie, prowadząc Lightning Talks. Było tworzenie muzyki, .NET Core, sztuczna inteligencja i kolejny wycinek z historii firmy Apple.

W tym roku głównym partnerem HotZlotu był Intel, partnerami oficjalnymi są: Plus i TP-Link, wspierają nas też HyperX, Synology, Patriot Viper Gaming i IIyama.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)