29 gier w wyprzedaży na GOG.com

Screenshot z gry Pandemonium!
Screenshot z gry Pandemonium!
Karolina Kowasz

05.04.2014 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przyszedł weekend, większość graczy ma trochę wolnego. Warto więc zajrzeć w weekendową promocję na platformie GOG.com i zaopatrzyć się w kilka klasyków wydanych przez Square Enix. Okazja jest ciekawa, bowiem ceny produkcji obniżono nawet o 75 procent.

Na pewno warto zainteresować się Thiefem, którego trzy części możemy mieć już za 10,47 dolarów (dla porównania, na Steamie właśnie trwa promocja na ten sam pakiet, jednak tam cena wynosi prawie 19 euro). Dla przypomnienia – Thief jest popularną serią, która często jest określana jako FPS, czyli first person sneaker, co od razu sugeruje, że mamy do czynienia ze skradanką. Wcielamy się w niej w złodzieja o imieniu Garrett, który rozpoczął pracę na własny rachunek. Gracze muszą pamiętać, że bezpośrednia konfrontacja z wrogami nigdy nie skończy się dla nich dobrze. Dużo lepiej wyjdzie się na omijaniu pułapek i przeciwników, niż próbach zmierzenia się z nimi twarzą w twarz.

Screenshot z gry Pandemonium!
Screenshot z gry Pandemonium!

Ciekawostką wartą zagrania jest także Pandemonium! w cenie 1,49 USD (w takiej samej cenie możemy zakupić taką drugą odsłonę gry). Wcielamy się w nim w jednego z dwóch bohaterów, przez których doszło do przywołania monstrum zagrażającego światu. Do wyboru dostajemy czarodziejkę Nikki oraz błazna Fargusa. Decyzja którą postacią grać jest istotna dla rozgrywki, bowiem każde z nich posiada nieco inne zdolności przydatne w trakcie rozgrywki. Tytuł jest zręcznościówką, jednak nie będzie się on nadawał dla osób, które nie są cierpliwe. Nieudana konfrontacja z wrogiem kosztuje gracza jeden z dwóch punktów energii, co może szybko skończyć się powtarzaniem poziomu.

Promocja objęła także sześć pierwszych części Tomb Raidera. Możemy zakupić pakiet składający się z pierwszych trzech odsłon, zestaw dwóch kolejnych lub szóstą produkcję The Angel of Darkness w cenie 3,99 USD. Za wszystkie te gry zapłacimy w sumie 11,97 dolarów, oszczędzając aż osiemnaście USD.

Pełną listę tytułów objętych promocją znajdziecie tutaj. Wyprzedaż potrwa jeszcze przez dwa dni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)