Adobe Creative Suite 5.5 nastawiony na publikacje cyfrowe i wideo

Adobe Creative Suite 5.5 nastawiony na publikacje cyfrowe i wideo

03.05.2011 12:43, aktualizacja: 04.05.2011 11:06

Firma Adobe właśnie udostępniła zapowiedziane w zeszłym miesiącu wydanie pakietu Creative Suite 5.5.

W nowych wersjach programów wchodzących w skład pakietu znajdziemy oczywiście szereg udoskonaleń i poprawek, ale tym razem celem Adobe było przede wszystkim dostarczenie możliwie najlepszych narzędzi do projektowania i produkcji aplikacji webowych i mobilnych. Dynamicznie rozwijający się rynek aplikacji dla urządzeń przenośnych już od dłuższego czasu przyciąga uwagę firmy. Szczególnie technologie AIR i Flash są przez Adobe promowane jako idealne rozwiązania dla tego segmentu. Ponadto warto zwrócić uwagę na możliwości pakietu związane z tworzeniem publikacji z użyciem HTML5 oraz tworzeniem wszelkiego rodzaju publikacji cyfrowych. Mocną stroną tego wydania Creative Suite są również nowe, innowacyjne narzędzia z dziedziny edycji i postprodukcji materiałów filmowych. Aby zapoznać się z nowościami w wydanych dziś programach Adobe warto zapoznać się z prezentacją wideo nowych produktów.

Creative Suite 5.5 to następca wydanego w kwietniu zeszłego roku Creative Suite 5. W jego skład wchodzą najświeższe wersje CS5.5 programów: InDesign, Flash Builder Premium, Flash Catalyst, Flash Professional, Dreamweaver, Premiere Pro i After Effects, oraz zaktualizowany Photosop CS5 12.0.4, których wersje próbne można pobrać dla systemów Windows i Mac OS X z naszego portalu. Na razie brak nowych wersji programów Illustrator CS5, Bridge CS5 i Acrobat X Pro. Wydaniu InDesign CS5.5 towarzyszy premiera Folio Producer CS5.5 dla Windows i Mac OS X.

W kategorii Programy -> Grafika -> Pakiety graficzne pobrać można wersje testowe Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection (Windows i Mac OS X), Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium (Windows i Mac OS X), Adobe Creative Suite 5.5 Production Premium (Windows i Mac OS X) oraz Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium (Windows i Mac OS X).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)