Adobe i McAfee w jednej drużynie

Adobe i McAfee w jednej drużynie

29.09.2009 14:05

Firmy McAfee i Adobe nawiązały współpracę partnerską, której celem jest wspólne dostarczanie „rozwiązań zapewniających bardziej wszechstronną ochronę”.

McAfee i Adobe zaoferują zintegrowane rozwiązanie do zapobiegania utracie danych (ang. Data Loss Prevention — DLP) oraz cyfrowego zarządzania prawami w przedsiębiorstwach (Enterprise Digital Rights Management — E-DRM). Rozwiązanie ma pozwolić na wykorzystanie klasyfikacji danych do automatycznej kontroli dostępu do informacji niejawnych.

Wraz z nawiązaniem współpracy, na stronach pobierania bezpłatnego oprogramowania Adobe (Adobe Reader, Adobe Flash), pojawił się bezpłatny skaner antywirusowy McAfee, do którego zainstalowania pobierający aplikacje Adobe są zachęcani. Po skanowaniu użytkownik będzie zachęcany przez program do zakupu oprogramowania zabezpieczającego McAfee.

Więcej informacji na temat współpracy pomiędzy Adobe i McAfee przedstawiciele firm podadzą podczas konferencji bezpieczeństwa FOCUS 09 organizowanej przez McAfee, która odbędzie się w dniach 6 - 9 października.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)