Adobe przyznaje się do błędów we Flash Playerze dla Chrome OS

Adobe przyznaje się do błędów we Flash Playerze dla Chrome OS

10.12.2010 14:20

Firma Adobe przyznała się pośrednio do błędów we Flash Playerze dla systemu Chrome OS. Zapowiedziano też wyeliminowanie problemów z odtwarzaniem wideo.

We wtorek Google zdradził kolejne szczegóły na temat Chrome OS, uruchomiono również program pilotażowy, w ramach którego można otrzymać specjalny notebook z zainstalowanym Chrome OS. Pierwsi użytkownicy już testują nowy system i donoszą o słabym działaniu Flash Playera. Jak informuje TechCrunch, program firmy Adobe posiada liczne błędy znacznie utrudniające korzystanie z niego. Flash Player dla Chrome OS ma poważne problemy z odtwarzaniem materiałów w takich serwisach jak YouTube, Hulu, Vimeo czy CNN.

Kłopoty z Flashem w Chrome OS to zdaniem krytyków kolejny dowód na to, że Google udostępnił swój system we wczesnej wersji i wymaga on jeszcze wiele pracy. Przypomnijmy, że Flash Player jest zintegrowany z Chrome OS, podobnie jak to ma miejsce w przeglądarce internetowej firmy Google. Adobe nie podał terminu, do kiedy zobowiązuje się wyeliminować błędy w swoim programie. Stwierdzono jedynie, że aktualizacja Flash Playera będzie wprowadzona automatycznie. Firma ma czas na wprowadzenie poprawek do połowy przyszłego roku, kiedy to zapewne rozpocznie się masowa sprzedaż urządzeń z Chrome OS.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)