Adobe przyznaje się do błędów we Flash Playerze dla Chrome OS

10.12.2010 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Adobe przyznała się pośrednio do błędów we Flash Playerze dla systemu Chrome OS. Zapowiedziano też wyeliminowanie problemów z odtwarzaniem wideo.

We wtorek Google zdradził kolejne szczegóły na temat Chrome OS, uruchomiono również program pilotażowy, w ramach którego można otrzymać specjalny notebook z zainstalowanym Chrome OS. Pierwsi użytkownicy już testują nowy system i donoszą o słabym działaniu Flash Playera. Jak informuje TechCrunch, program firmy Adobe posiada liczne błędy znacznie utrudniające korzystanie z niego. Flash Player dla Chrome OS ma poważne problemy z odtwarzaniem materiałów w takich serwisach jak YouTube, Hulu, Vimeo czy CNN.

Kłopoty z Flashem w Chrome OS to zdaniem krytyków kolejny dowód na to, że Google udostępnił swój system we wczesnej wersji i wymaga on jeszcze wiele pracy. Przypomnijmy, że Flash Player jest zintegrowany z Chrome OS, podobnie jak to ma miejsce w przeglądarce internetowej firmy Google. Adobe nie podał terminu, do kiedy zobowiązuje się wyeliminować błędy w swoim programie. Stwierdzono jedynie, że aktualizacja Flash Playera będzie wprowadzona automatycznie. Firma ma czas na wprowadzenie poprawek do połowy przyszłego roku, kiedy to zapewne rozpocznie się masowa sprzedaż urządzeń z Chrome OS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)