Adobe wprowadza Photoshop Elements 9 i Premiere Elements 9

Adobe wprowadza Photoshop Elements 9 i Premiere Elements 9

21.09.2010 14:56

Adobe udostępnił dzisiaj aplikacje Photoshop Elements 9 i Premiere Elements 9. Oba narzędzia przeznaczone są dla początkujących użytkowników.

Ważną wiadomością jest udostępnienie Premiere Elements 9 w wersji dla systemu Mac OS X. Jak powiedział Kevin Connor z Adobe, dotychczas był on wydawany jedynie na Windowsa. Zarówno Photoshop Elements jak i Premiere Elements zawierają wiele rozwiązań znanych z najnowszych wydań Creative Suite 5. To między innymi poprawianie wyglądu zdjęć za pomocą pociągnięć pędzla, jak również nowe efekty czy retuszowanie portretów. W Premiere Elements 9 uproszczono tworzenie klipów wideo, pojawiły się też narzędzia automatycznie naprawiające błędy dotyczące ścieżki audio. Ponadto użytkownik może wprowadzać efekty z filmów animowanych. Kolejne nowości to obsługa serwisów społecznościowych (np. Facebook) czy internetowych albumów.

Adobe Photoshop Elements to program zaprojektowany specjalnie z myślą o entuzjastach fotografii, hobbystach i użytkownikach biurowych potrzebujących prostego w obsłudze, a jednocześnie efektywnego narzędzia do obróbki cyfrowych obrazów. Użytkownicy mają dostęp do wielu zaawansowanych funkcji i narzędzi wykorzystywanych przez profesjonalnych grafików, a zaczerpniętych z najlepszego wzorca, jakim jest Photoshop. Z kolei Adobe Premiere Elements jest narzędziem do nieliniowej edycji video. Oferuje łatwą obsługę połączoną z możliwością pracy w czasie rzeczywistym, rozbudowanymi narzędziami do edycji plików audio i video oraz możliwością zapisania przygotowanego materiału na DVD.

Photoshop Elements 9 (Windows, Mac OS X) i Premiere Elements (Windows i Mac OS X) można pobrać z naszego vortalu. Dostępne są wydania testowe, natomiast pełne wersje programów będzie można kupić za 100 dolarów każdy. Z kolei za pakiet obu narzędzi zapłacimy 150 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)