Adobe wprowadza Technical Communication Suite 3

Adobe wprowadza Technical Communication Suite 3

11.01.2011 17:02

Firma Adobe wydała Technical Communication Suite 3 - pakiet przeznaczony do tworzenia i publikowania materiałów szkoleniowych i technicznych.

Technical Communication Suite 3 to zestaw narzędzi, w skład którego wchodzą takie programy jak Adobe FrameMaker 10, Adobe RoboHelp 9, Adobe Captivate 5 czy Adobe Acrobat X Pro. Ponadto w ramach pakietu otrzymujemy Adobe Photoshop CS5. Zestaw narzędzi przeznaczony jest dla autorów, nauczycieli czy osób tworzących materiały szkoleniowe. Za jego pomocą stworzymy dokumentację techniczną, instrukcje, a także w prosty sposób opublikujemy gotowe materiały.

W najnowszej wersji pakietu wprowadzono ułatwione tworzenie materiałów zgodnych ze standardami XML i DITA, a także eksport do PDF, Adobe AIR, WebHelp, EPUB, XML czy HTML. Rozbudowano funkcje multimedialne. Użytkownicy Technical Communication Suite 3 mogą obecnie skorzystać z ponad 45 formatów wideo i audio. Pojawiła się możliwość importu treści z FrameMakera do aplikacji RoboHelp. Ułatwiono także integrację z systemami zarządzania treścią jak Documentum i SharePoint. Pełne informacje na temat zmian dostępne są na stronach producenta.

Sugerowana cena detaliczna Technical Communication Suite 3 wynosi 1899 dolarów, natomiast za aktualizację pakietu zapłacimy od 699 dolarów. FrameMaker 10 i RoboHelp 9 są dostępne również osobno w cenie 999 dolarów za każdy z nich.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)