Adobe wydaje drugą betę Flash Playera 10.3

Adobe wydaje drugą betę Flash Playera 10.3

01.04.2011 15:25

Adobe udostępnił drugą wersję beta Flash Playera 10.3, a także betę środowiska AIR 2.7. Oba wydania skupiają się na poprawkach stabilności i bezpieczeństwa.

Druga beta Flash Playera 10.3 (Windows, Linux, Mac) ukazała się niecały miesiąc po udostępnieniu pierwszej. Programiści Adobe dodali wówczas między innymi możliwość czyszczenia pamięci lokalnej z poziomu ustawień przeglądarki internetowej i ułatwiony dostęp do menadżera ustawień. Tym razem skupiono się głównie na poprawkach, które mają zapewnić większe bezpieczeństwo użytkownikom popularnego odtwarzacza. Wśród nowości należy wymienić dźwięk HD dla konferencji na żywo. Jak informuje Adobe, Flash Player 10.3 będzie zintegrowany z wydaniami deweloperskimi przeglądarki Chrome.

W środowisku AIR 2.7 beta wprowadzono 3 nowości. Dwie z nich to znane z Flash Playera 10.3 narzędzia Media Measurement i Acoustic Echo Cancellation. Pierwsze dostarcza statystyki na temat umieszczanych w Sieci materiałów wideo, drugie przeznaczone jest do usług typu VoIP. W AIR 2.7 pojawił się także rozszerzone narzędzie HTML Loader. Zmiany przeznaczone są przede wszystkim dla deweloperów, którzy za pomocą środowiska firmy Adobe tworzą własne aplikacje. Najnowszą wersję AIR 2.7 można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)