AIMP 4.12 dostępny – sporo poprawek w nowej wersji popularnego odtwarzacza

AIMP 4.12 dostępny – sporo poprawek w nowej wersji popularnego odtwarzacza

27.12.2016 12:09

Dostępna jest już nowa wersja programu AIMP – jednego z najlepszych i najpopularniejszych odtwarzaczy plików audio, z jakich korzystać można na Windowsie. Mimo że zmiany w wersji 4.12 nie są rewolucyjny, to przynoszą poprawki i udogodnienia kilku istotnych aspektach.

Dotyczy to przede wszystkim instalacji i obsługi rozszerzeń. A tych jest w wersji na peceta całkiem sporo, choć oferują przede wszystkim modyfikacje interfejsu. Pokaźna biblioteka rozszerzeń dla AIMP-a dostępna jest na oficjalnej stronie programu. W wersji 4.12 ich instalacja będzie ułatwiona – AIMP nie wymaga już do tego uprawnień administratorskich.

— AIMP (@aimp_ru) 23 grudnia 2016Nowości wprowadzono także do wbudowanego w odtwarzacz konwertera plików. Pojawiła się tam przydatna możliwość zaplanowania wyłączenia po konwersji nawet, jeśli została już ona rozpoczęta. Ponadto przygotowano także gotową konfigurację dla kodeku Fraunhofer FDK AAC.

Ulepszona została także funkcja automatycznego nazywania list odtwarzania, która od wersji 4.12 będzie wykorzystywać tagi, jakimi oznaczony jest utwór. Odtwarzacz ma także sprawniej radzić z dodawaniem plików na listę odtwarzania. Najnowsza stabilna wersja AIMP-a dostępna jest w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)