Aktualizacja do mobilnego Windowsa 10 rozpocznie się jutro?

Aktualizacja do mobilnego Windowsa 10 rozpocznie się jutro?

Aktualizacja do mobilnego Windowsa 10 rozpocznie się jutro?
16.03.2016 17:29

Po miesiącach kolejnych opóźnień aktualizacji do Windowsa 10 i licznych doniesieniach z kolejnych kompilacji wersji przeznaczonych dla uczestników programów Windows Insider, nadchodzi koniec oczekiwania.

Obraz

Według informacji serwisu Venture Beat, pochodzących od anonimowego informatora zaznajomionego z planami firmy, jutro Microsoft ogłosi rozpoczęcie procesu aktualizacji różnych modeli smartfonów do najnowszej stabilnej wersji systemu.

Nie należy się jednak spodziewać, aby aktualizacja Over-The-Air trafiła na wszystkie urządzenia niezależnie od regionu jednocześnie, choć biorąc pod uwagę srogie spóźnienie, jakie odnotował mobilny Windows, byłoby to dla jego użytkowników miłym prezentem. Jutro ma także zostać opublikowana lista konkretnych modeli smartfonów, które objęte będą pierwszą falą aktualizacji.

Obraz

Za premierę mobilnego Windowsa 10 należy uważać moment pojawienia się pierwszych smartfonów, na których został preinstalowany ten system. Wówczas opublikowaliśmy recenzję, dzięki której już dziś można zapoznać się z tym, co czeka niektórych jutro.

Pytanie tylko czy po czterech miesiącach, gdy tymczasem obwieszczono „śmierć” mobilnego Windowsa, zainteresowanie nim wciąż jest żywe? I czy zapewnienie mu popularności w inny sposób, niż tylko poprzez sprzedaż nowych urządzeń, może odwrócić spadkowe tendencje? Być może dowiemy się już za moment.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (94)