Aktualizacja Endomondo dla Windows Phone już w drodze, poszukiwani testerzy

Aktualizacja Endomondo dla Windows Phone już w drodze, poszukiwani testerzy

Aktualizacja Endomondo dla Windows Phone już w drodze, poszukiwani testerzy
20.03.2014 10:51

Endomondo jest jedną z najbardziej popularnych aplikacji do monitorowania własnej aktywności fizycznej. Jest ona dostępna niemalże na wszystkich urządzeniach mobilnych. Wersja pod Windows Phone jest znacznie uboższa od odpowiedników z Androida czy iOS (brak chociażby interwałów). Nie ma się czemu dziwić, ostatnia aktualizacja miała miejsce rok temu. Wszystko ma się jednak zmienić w przeciągu najbliższych tygodni.

Na początku stycznia twórcy Endomondo poprosili społeczność Windows Phone o opinie. Deweloperzy chcieli dowiedzieć się jakich elementów najbardziej brakuje w aplikacji na system mobilny od Microsoftu. Twórcy zapewnili, że aplikacja będzie aktualizowana stopiono o nowe funkcje, aby dogonić wersje na Androida i iOS. Pierwsze zmiany mają pojawić się już w kwietniu.

Obraz

Chętne osoby mogą już teraz zapisać się do testów beta dla Windows Phone 8. W ciągu tygodnia twórcy obiecują przesłanie linku z dostępem do wczesnej wersji. Każdy użytkownik telefonu z Windows Phone będzie mógł sprawdzić czy nowe Endomondo warte było tak długiego oczekiwania. Premiera wersji finalnej zapewne będzie miała miejsce jeszcze przed ukazaniem się aktualizacji Windows Phone 8.1.

Wersja pod mobilne okienka jest daleko w tyle za tym, co oferują wersje pod Androida czy iOS. Wypuszczenie aktualizacji Endomondo to nie tylko dobra wola twórców, ale także walka o klienta na Windows Phone. Podobnych aplikacji w sklepie Windows Store, o znacznie większej liczbie funkcji, jest bowiem coraz więcej.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)