Aktualizacja Final Cut Studio w marcu?

04.01.2011 11:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat aktualizacji pakietu do profesjonalnego montażu filmów - Final Cut Studio. Premiera zestawu narzędzi przewidywana jest na koniec marca.

Zdaniem francuskiego serwisu Hardmac, Final Cut Studio doczeka się aktualizacji najprawdopodobniej pod koniec marca, a najpóźniej w kwietniu. Podobno gotowe są już wersje beta pakietów - jedna dla systemu Snow Leopard, druga zaś dla nowego systemu Lion, który będzie miał premierę w drugiej połowie tego roku. Niektóre z nowości dostępne będą jedynie w wydaniu dla Mac OS X 10.7 ze względu na zmiany jakie mają być wprowadzone między innymi w odtwarzaczu multimediów QuickTime.

Pierwotnie aktualizacja zestawu narzędzi do montażu filmów planowana była na koniec 2010 roku. Doszło jednak do sporych opóźnień, których powodem - jak informowaliśmy w październiku - są prace nad iOS. Spora część pracowników firmy Apple została przeniesiona do działów odpowiedzialnych za rozwój tego systemu. Możliwe też, że programiści chcą dostosować Final Cut Studio do przygotowywanego Mac OS X Lion. Według zapowiedzi szefa firmy, Steve’a Jobsa, ma on byś sporym krokiem w rozwoju systemów operacyjnych. Ostatnia aktualizacja Final Cut Studio ukazała się we wrześniu zeszłego roku

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)