Aktualizacja firmware'u dla 27" iMaków

Aktualizacja firmware'u dla 27" iMaków

02.02.2010 11:16, aktualizacja: 02.02.2010 11:45

Firma Apple wprowadziła kolejną aktualizację firmware’u dla iMaków z 27-calowym ekranem. Ostatnia miała miejsce w grudniu zeszłego roku. Poprawki mają zlikwidować migotanie występujące na ekranach komputerów.

Aktualizacja jest przeznaczona dla komputerów z zainstalowanym najnowszym systemem Mac OS X Snow Leopard (wersja 10.6.2.). Apple informuje, że update ma za główne zadanie usunąć migotanie jakie może pojawiać się na ekranach 27-calowych iMaków. Poprzednia aktualizacja również związana była z obrazem - dotyczyła kart graficznych w komputerach firmy z Cupertino.

Co ciekawe, jeszcze parę dni wcześniej w Internecie pojawiły się niepotwierdzone informacje, jakoby Apple miał wstrzymać produkcję iMaków. Powodem miały być problemy z ekranami w urządzeniach, na które narzekali użytkownicy. Najwyraźniej wiadomości były mocno przesadzone - Apple nie wprowadziłby aktualizacji dla iMaków, gdyby chciał wycofać je ze sprzedaży.

Update firmware’u można pobrać za pomocą komendy Apple - Uaktualnienia albo bezpośrednio ze stron producenta. Aktualizacja nie zajmuje wiele miejsca w pamięci komputera, ledwie 294 KB.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)