Aktualizacja iOS do wersji 4.3 już 28 lutego?

Aktualizacja iOS do wersji 4.3 już 28 lutego?

15.02.2011 11:57

Pojawiły się informacje, że aktualizacja systemu iOS dla urządzeń mobilnych firmy Apple zostanie wydana jeszcze w tym miesiącu - 28 lutego.

Taką wiadomość podał niemiecki serwis Macerkopf, powołując się na informacje związane z elektroniczną gazetą The Daily. Jest to dziennik wydawany od niedawna przez należącą do magnata prasowego Ruperta Murdocha korporację News Corporation. The Daily ma być ratunkiem dla współczesnej prasy, która wraz z upowszechnianiem się Internetu traci czytelników. Gazeta kosztuje 99 centów tygodniowo, jednak na razie nie wprowadzono jeszcze subskrypcji. Można więc czytać ją za darmo - ale tylko do 28 lutego. Macerkopf przypuszcza, że właśnie tego dnia wprowadzona zostanie aktualizacja iOS do wersji 4.3. Umożliwi ona pobieranie opłat za e-gazetę.

To nie jedyna nowość jaka ma pojawić się w iOS 4.3. Z wcześniejszych przecieków wiemy, że system zostanie wzbogacony o takie funkcje jak na przykład możliwość tworzenia hotspota. W wersji beta 2 systemu wydanej pod koniec stycznia pojawiła się funkcja odtwarzania wideo strumieniowanych z aplikacji producentów innych niż Apple oraz ze stron za pośrednictwem AirPlay. Poza tym dodano możliwość konfigurowania działania przycisku z boku iPada. W iOS 4.3 beta 2 znalazł się również kod odpowiedzialny za obsługę strumieni zdjęć (Media Stream).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)