Aktualizacja Snow Leoparda rozesłana do deweloperów

Aktualizacja Snow Leoparda rozesłana do deweloperów

19.02.2010 11:17

Nie sprawdziły się przypuszczenia, według których Apple miał jeszcze w tym tygodniu udostępnić kolejną wersję systemu Mac OS X 10.6. Najnowszy build o numerze 10D558 został dopiero wysłany do deweloperów.

Na początku tygodnia w Internecie pojawiły się niepotwierdzone informacje, że 10.6.3 może być wprowadzony w ciągu najbliższych dni. Wiadomości te okazały się przesadzone - aktualizacja Snow Leoparda musi zostać jeszcze przetestowana przez deweloperów. Dopiero wtedy, jeśli nie zostaną zasugerowane kolejne poprawki, programiści Apple’a udostępnią ją szerszej publiczności.

Z informacji przekazanych przez deweloperów, którzy już pobrali aktualizację, dowiadujemy się kilku interesujących szczegółów na temat wprowadzonych zmian. Otóż, w 10.6.3 m.in. zostanie poprawiona obsługa aplikacji Logic w wersji 64-bitowej. Pojawią się zmiany w QuickTime Playerze - większość z nich dotyczyć ma bezpieczeństwa i stabilności programu. Jak informowaliśmy w styczniu, naprawiono także obsługę drukarek. Pozostałe poprawki będą dotyczyć klienta pocztowego Mail, obsługi Bonjour, a także współpracy między kalendarzem iCal a serwerami Exchange.

Aktualizacja systemu Mac OS X Snow Leopard będzie najprawdopodobniej zajmować około 700MB pamięci komputera. Można się spodziewać, że już wkrótce będzie dostępna do pobrania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)