Aktualizacja Weave Sync 1.2.1 - dodatku do synchronizacji danych

Aktualizacja Weave Sync 1.2.1 - dodatku do synchronizacji danych

12.04.2010 12:05

W Internecie pojawiła się kolejna wersja Weave Sync Mozilli - o numerze 1.2.1. Dodatek umożliwia synchronizację ustawień przeglądarki z innymi urządzeniami (komputerem, smartfonem, iPodem).

Weave Sync fundacji Mozilla to rozwiązanie dla osób, którym zależy na synchronizacji zakładek z Firefoksa, historii odwiedzonych stron, używanych haseł czy loginów. Dodatek zapamiętuje również otwarte karty. Weave Sync szyfruje przesyłane informacje, co ma zapobiec dostaniu się ich w niepowołane ręce. W najnowszej wersji wprowadzono częstsze synchronizacje pomiędzy klientami, poprawiono również przeglądanie synchronizowanych kart. W Makach i pecetach wszystkie dane przesyłane są z serwera za jednym razem, co ma zapobiec niekompletnej czy nieprawidłowej synchronizacji. W 1.2.1 poprawiono również błąd, który mógł prowadzić do spowolnienia pracy czy nawet zawieszenia Firefoksa. W funkcji Start Over rozdzielono resetowanie danych na serwerze i zmianę konta (to ostatnie wymaga teraz potwierdzenia). Kolejne poprawki dotyczą błędu, który powodował zastąpienie nowych danych przez starsze, jak również weryfikacji haseł czy synchronizowania podczas startu przeglądarki. Dane przechowywane są teraz w oddzielnych katalogach - w zależności od typu. Ma to zapobiec przypadkowemu wyczyszczeniu informacji podczas aktualizacji. Z pełną listą zmian w Weave Sync 1.2.1 można zapoznać się na stronach Mozilli.

Rozszerzenie Weave Sync 1.2.1 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów. Dostępne są wersje dla Windows, Linux oraz Mac OS X.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)