Aktualizacja Windows Phone 8.1 najwcześniej pod koniec lipca

Aktualizacja Windows Phone 8.1 najwcześniej pod koniec lipca

Aktualizacja Windows Phone 8.1 najwcześniej pod koniec lipca
08.06.2014 18:24

Duża część użytkowników Windows Phone czeka na oficjalny start aktualizacji w wersji 8.1. Zapewne znajdą się również osoby, które chcą przesiąść się ze starego urządzenia na nowy sprzęt z mobilnymi okienkami, ale czekają na rozpoczęcie aktualizacji przenośnego Windowsa. Dzięki informacjom od evleaks, wiemy już kiedy zawita do nas Windows Phone 8.1.

350109011095545793

Z zamieszczonych danych dla krajów Beneluksu wynika, że Nokia (dział mobilny Microsoftu) rozpocznie wypuszczanie aktualizacji pod koniec lipca. Warto odnotować, że dodatkowe oprogramowanie/sterowniki skierowane do Lumii, tzw. Nokia Cyan, będą gotowe już z końcem czerwca. Nowa odsłona Windows Phone trafi na początku do smartfonów z wyższej półki, jak Lumia 925, 1020 i 1520. Z tygodniowym opóźnieniem aktualizację będę otrzymywać kolejne urządzenia. Pomimo że w informacjach od evleaks mowa jest o krajach Beneluksu, możemy spodziewać się, że podobne daty będą obowiązywać w innych krajach. Tutaj jednak mała uwaga — mowa jest o smartfonach niebrandowancyh, czyli takich, które pochodzą bezpośrednio od producenta. Oczywiście Windows Phone to nie tylko Lumie, ale urządzenia od HTC czy Samsunga. Klienci posiadający smartfony tych firm zapewne również będą otrzymywać aktualizację w podobnych terminach.

Windows Phone 8.1 to największa aktualizacja w dorobku mobilnego Windowsa. Ma ona wnieść wiele nowości i ulepszeń, jak możliwość zmiany aplikacji do obsługi SMS-ów czy menedżer plików. Użytkownicy Lumii dostaną dodatkowo aktualizację od Nokii tzw. Cyan. Oprogramowanie to dostarczy kilka dedykowanych aplikacji do obsługi aparatu i zarządzania zdjęciami. Wakacje będą więc gorącym okresem dla wszystkich zainteresowanych losami Windows Phone.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)