Aktualizacja Zdjęć Google – teraz obejrzysz je także dzięki Chromecastowi

Aktualizacja Zdjęć Google – teraz obejrzysz je także dzięki Chromecastowi

Aktualizacja Zdjęć Google – teraz obejrzysz je także dzięki Chromecastowi
01.10.2015 15:58

W Google robi się w ostatnim czasie wiele, by aplikacja służąca do przeglądania zdjęć o umiarkowanie oryginalnej nazwie Zdjęcia Google zdobyła popularność. Donosiliśmy o tym, że synchronizuje ona fotografie nawet po tym, gdy użytkownik zrezygnuje z jej wykorzystywania. Dziś pojawiła się nowa wersja programu – tym razem Google postawiło na przyciągnięcie użytkowników nowymi, całkiem przydatnymi funkcjami.

Najważniejsza z nich dotyczy uruchomienia kompatybilności z Chromecastem. Możliwe jest zatem przeglądanie zarówno zdjęć, jaki i filmów na telewizorze. Ponadto Google udostępniło możliwość wyświetlania na jego ekranie zawartości albumów nawet, gdy użytkownik nie przegląda ich aktualnie na swoim smartfonie.

Obraz

W nowej wersji dodano funkcję, która spodoba się użytkownikom komunikatora najnowszym Aparatem Google, dostępnym na Androidzie 6.0.

Jak dotąd jedynie dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych Zdjęcia Google umożliwiają od teraz także rozbudowane funkcje oznaczania użytkowników – możliwe jest dodawanie osób posiadających konto Google, a także łączenie ich w całe grupy czy oznaczanie lokalizacji, w którym zostało zrobione oznaczone zdjęcie. Nową wersję Zdjęć Google można znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)