Aktualizacja Zdjęć Google: w nowej wersji rozbudowany edytor i inteligentne filtry

Aktualizacja Zdjęć Google: w nowej wersji rozbudowany edytor i inteligentne filtry

Aktualizacja Zdjęć Google: w nowej wersji rozbudowany edytor i inteligentne filtry
16.11.2016 13:08

Google wydało dziś nową aplikację na Androida związaną z fotografią, PhotoScan, która umożliwia wygodną i całkiem skuteczną cyfryzację tradycyjnych zdjęć. Nie jest to jednak jedyna dzisiejsza nowość, jaką korporacja przygotowała w kwestii aplikacji fotograficznych: nowości trafiły także do Zdjęć Google.

źródło: https://twitter.com/googlephotos
źródło: https://twitter.com/googlephotos

Nowa wersja nie jest jeszcze ogólnodostępna, jednak aktualizacji można oczekiwać lada moment, najpewniej jeszcze dziś. Najważniejsza nowość w nowej wersji Zdjęć Google zaprezentowana została na oficjalnym koncie aplikacji i usługi na Twitterze. W najnowszej wersji sporej aktualizacji doczekał się panel edycji zdjęć.

Przede wszystkim panel dostrajania zdjęć został zintegrowany – nie ma już konieczności przechodzenia pomiędzy kolejnymi suwakami, by dostosować jasność czy kontrast. Ponadto pojawiły się także nowe opcje edycji: mowa tutaj między innymi o ekspozycji czy balansie bieli.

"Lullaby" Movie Concept

Nowości pojawią się także w filtrach wzorowanych na tych z Instagrama. Zaprzęgnięte do pracy miało zostać uczenie maszynowe, co ma pozwalać na dynamiczne dostosowywanie intensywności filtra w zależności od tego, co znajduje się na zdjęciu i jak zostało oświetlone.

Dodano także nowe możliwości automatycznego tworzenia filmów ze zdjęć: dodano konfiguracje okolicznościowe związane z narodzinami dziecka (Lullaby), Bożym Narodzeniem (Holiday Traditions) i inne. Zdjęcia Google znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)