Alien Hive na weekend – do czego doprowadzi ewolucja obcych form życia?

Strona głównaAlien Hive na weekend – do czego doprowadzi ewolucja obcych form życia?
18.02.2017 10:35
Alien Hive na weekend – do czego doprowadzi ewolucja obcych form życia?

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Alien Hive – prostą w zasadach i opanowaniu logiczną łamigłówkę przygotowaną dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

Gra nawiązuje rozgrywką do kultowej serii, gdzie po raz kolejny będziemy łączyć minimum po trzy elementy. To co wyróżnia tytuł na tle innych, to przede wszystkim sposób, dzięki któremu scalanie elementów w ogóle będzie możliwe, a także jego późniejsze następstwa.

Zmagania odbywają się na kwadratowej planszy składającej się z 36 pól. Głównym zadaniem jest łączenie na niej tematycznie pochodnych modułów zaliczających się do grupy kosmitów lub roślin, umożliwiając im jednocześnie wchodzenie w kolejne fazy rozwoju biologicznego. Udane połączenie konkretnie zaawansowanych ewolucyjnie roślin lub ufoków skutkuje adekwatną zdobyczą punktową.

Alien Hive - A unique evolving-aliens sliding puzzle game by Appxplore

W Alien Hive autorzy nie pozwolili na dowolną liczbę powtórzeń wybranego układu, a biorąc pod uwagę fakt, że zabawa zawsze ograniczona jest określoną liczbą ruchów, dawka emocji każdorazowo jest odpowiednio wysoka. Dodatkowym urozmaiceniem rozgrywki jest spora ilość różnych wspomagaczy, które zdobywamy wraz z postępem w grze. Niestety nie zapomniano także o wszelkiego rodzaju przeszkadzajkach.

Mimo przejrzystości oraz prostoty jaką gra prezentuje, stanowi ona ciekawe połączenie aspektów logicznych z umiejętnością planowania i podejmowania właściwych ruchów. Powinna przypaść do gustu miłośnikom łamigłówek.

Grę Alien Hive można pobrać w dziale:

Programy (dla Android) → Gry.

Zapraszamy do zabawy.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (4)