Allegro rezygnuje z e‑booków, pożegnalna zniżka ważna tylko dzisiaj

Allegro rezygnuje z e-booków, pożegnalna zniżka ważna tylko dzisiaj

18.12.2014 16:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tylko do 23 grudnia będzie dostępna możliwość kupna ebooków w internetowej księgarni Ebooki Allegro. Nie ma jednak powodów do paniki. Cieszący się sporym zainteresowaniem serwis sprzedaży elektronicznych książek Allegro nie zostanie całkowicie zlikwidowany, a zyska wkrótce całkowicie nową formę. Z tej okazji przygotowano specjalną pożegnalną promocję.

Księgarnia powstała 29 października 2012 roku i trudno mówić, że w dniu premiery spotkała się ze szczególnie ciepłym przyjęciem. Mieszane uczucia budziła nietypowa nawigacja, nawiązująca budową do półek na książki. Z ostrą krytyką spotkały się także wysokie ceny, będące niekiedy wyższe niż kwoty, które należy zapłacić za papierowe wydania.

Obraz

Z czasem jednak przedsięwzięcie spotykało się z coraz większym zainteresowanie czytelników i zyskiwało na popularności, między innymi dzięki promocjom i rabatom kaskadowym. Dziś jednak pojawiła się informacja, że dotychczasowa koncepcja internetowej księgarni nie może być dalej rozwijana i zostanie wkrótce zastąpiona platformą sprzedażową. Ta będzie oparta o model sprzedaży polegający na pośredniczeniu pomiędzy kupującym a największymi księgarniami internetowymi w Polsce. Dotychczas zakupione pliki będzie można pobierać do 31 marca 2015 roku, jednak możliwe, że ten okres zostanie wydłużony.

Z tej okazji twórcy Allegro przesłali do czytelników pożegnalną wiadomość, w której poinformowali także o ostatnim, czterdziestoprocentowym rabacie na wszystkie ebooki, z którego można będzie skorzystać tylko dzisiaj. Wystarczy wykorzystać kod rabatowy „last-minute”.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)