Amazon w końcu oficjalnie w Polsce? Powstało już konto na Twitterze

Amazon w końcu oficjalnie w Polsce? Powstało już konto na Twitterze

Amazon w końcu oficjalnie w Polsce? Powstało już konto na Twitterze
21.03.2016 18:18

Właśnie pojawiły się pierwsze przesłanki, które pozwalają twierdzić, że wkrótce do Polski zawita na dobre firma, na którą czekało wielu. Na Twitterze pojawiło się bowiem oficjalnie konto Amazon Polska.

Na razie brakuje jakichkolwiek dodatkowych informacji na temat oficjalnego startu sklepów Amazona w Polsce. Opublikowano jak dotąd jeden tweet, który zdaje się być oficjalnym powitaniem. Nie zabrakło nawet takich hasztagów, jak #MakeHistory.

Cześć Polsko! Świetnie być tu z Wami! #FirstTweet #MakeHistory Oto co osiągnęliśmy w #PL przez rok: pic.twitter.com/z36wtRrXFY

— Amazon Polska (@Amazon_Polska) 21 marca 2016W praktyce zaprezentowano tutaj zarys dotychczasowej działalności firmy, brakuje natomiast informacji o oficjalnym uruchomieniu sklepów internetowych dla polskich internautów. Wiadomo jednak, że firma nie prowadzi oficjalnych kont w serwisach społecznościowych w regionach, gdzie nie świadczy podobnych usług. Czy zatem wkrótce zapomnimy o konieczności kupowania produktów Amazona za pośrednictwem sąsiadów zza zachodniej granicy?

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)