Android Market z odświeżonym interfejsem

Android Market z odświeżonym interfejsem

13.12.2010 11:25

Google rozpoczął zmiany w swoim e-sklepie z aplikacjami dla Androida. Odświeżono wygląd interfejsu, pojawiły się także nowe kategorie aplikacji.

Najbardziej widoczną zmianą w Android Markecie jest odświeżony interfejs. Jego zadaniem jest ułatwienie dostępu do aplikacji - przede wszystkim promowanych - i uproszczenie korzystania z e-sklepu. Informacje na temat wybranej aplikacji wyświetlane są na pojedynczej stronie, wprowadzono także ocenę zawartości, która przyda się szczególnie rodzicom, chcącym uchronić swoje pociechy przed zbyt drastycznymi materiałami. Wyświetlane są również podobne aplikacje, funkcja ta pojawiła się jednak trochę wcześniej w e-sklepie. Wprowadzono więcej kategorii (na przykład dział widżetów), niestety skrócono też czas testowania programu do 15 minut od jego zakupu.

Z Android Marketu można pobierać teraz aplikacje o maksymalnym rozmiarze 50 MB. Pojawiło się automatyczne filtrowanie treści, uwzględniające model telefonu, za pomocą którego łączymy się z e-sklepem. Nie będziemy więc mieli dostępu do aplikacji, które mają zbyt duże wymagania sprzętowe jak na możliwości naszego smartfona. Jak donosi Electronista, aktualizacja jest dostępna dla osób korzystających z telefonów z wersją 1.6 systemu firmy Google.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)