Angeldust na weekend – przygody ciekawsze niż w Minecrafcie

Angeldust na weekend – przygody ciekawsze niż w Minecrafcie

Angeldust na weekend – przygody ciekawsze niż w Minecrafcie
Rafał Szramowiat
03.12.2016 10:26

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Angeldust – sympatyczną, darmową i prostą w zasadach przygodówkę przypominająca pod wieloma względami słynnego Minecrafta. Gracze wcielają się tu w budowniczych, wojowników, magów lub poszukiwaczy skarbów, poznając bajkowy świat pełen ciekawych miejsc, przedmiotów, materiałów i tajemniczych stworzeń.

Gra dostępna jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Angeldust v2.0 launch trailer

Angeldust nie posiada określonego celu i nie da się tu po prostu wygrać. Główną osią rozgrywki jest rozwój własnej postaci wraz z otaczającym ją środowiskiem głównie poprzez budowanie wszelakich obiektów nieograniczonych z góry narzuconym projektem, wielkością czy rodzajem materiału z jakiego będą wznoszone. Pozostałe działania w grze skupiają się na zwiedzaniu i odkrywaniu nowych terenów.

W grze znajduje się prawie 300 gatunków zwierząt, które można wytropić i upolować, ponad 200 materiałów budowlanych do zdobycia i wykorzystania, a także 25 krain do przebycia. W trakcie zabawy możemy wchodzić w interakcje z innymi graczami nawiązując z nimi współpracę oraz nawiązując nowe znajomości.

W Angeldust gra się sympatycznie i miło spędza czas. Tytuł posiada minimalistyczną lecz interesującą oprawę audiowizualną, która świetnie wpasowuje się w klimat całej rozgrywki.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (15)