Angry Birds Match – grywalna i dopracowana gra logiczna na weekend

Strona głównaAngry Birds Match – grywalna i dopracowana gra logiczna na weekend
09.09.2017 11:04
Angry Birds Match – grywalna i dopracowana gra logiczna na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Angry Birds Match - logiczną układankę, w której gracze będą się bawić w dobrze znanym modelu rozgrywki polegającym na dobraniu co najmniej trzech identycznych elementów celem zdjęcia ich z planszy. Cała akcja dzieje się rzecz jasna w uniwersum Angry Birds!

bEKUxebp

Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Głównym zadaniem gracza, jak już łatwo się domyślić, jest ułożenie względem siebie takich samych motywów starannie wymieszanych i porozrzucanych po całej planszy gry. Dopasowanie co najmniej trzech takich samych przedmiotów obok siebie skutkuje ich zniknięciem, przygotowaniem miejsca dla kolejnych segmentów oraz systematycznym zwiększaniem dorobku punktowego.

Angry Birds Match | Official Gameplay Trailer

Najlepszy efekt przynosi jednak eliminowanie z planszy po 4 lub 5 tych samych motywów dając nam później możliwość korzystania ze specjalnych wspomagaczy. Mowa tu o różnych gatunkach kultowych ptaków, z których każdy prezentuje indywidualne moce. To dzięki nim szybciej i sprawniej przebrniemy przez dany układ. W trakcie trwania rozgrywki będzie czekać na nas jeszcze cała masa innych ptasich niespodzianek.

bEKUxebr

Gra jest dopracowana w szczegółach, posiada dobrą oprawę audiowizualną, a także wysoką grywalność choćby za sprawą kilku urozmaiceń wprowadzonych do walki ze wścibskimi świniami. Tytuł, mimo swej przejrzystości i prostoty, wymaga jednak od gracza, zwłaszcza w dalszych etapach rozgrywki, dużego zaangażowania.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKUxecn