AOL odświeży swoją skrzynkę pocztową

AOL odświeży swoją skrzynkę pocztową

15.11.2010 12:38, aktualizacja: 15.11.2010 15:07

Amerykańska firma AOL chce odświeżyć swoją usługę pocztową. Właśnie ruszyły testy nowej skrzynki e-mail w ramach Project Phoenix.

AOL Mail nie cieszy się może taką popularnością wśród polskich użytkowników co Gmail czy Hotmail, warto jednak zwrócić uwagę na alternatywną usługę pocztową. Niedługo czekają ją spore zmiany. Project Phoenix wejdzie w życie w przyszłym roku, w tym tygodniu natomiast pojawi się limitowana wersja beta. Jak informuje CNet, nowy wygląd poczty przypomina interfejs znany z Gmaila firmy Google. Oprócz tego wprowadzono tak zwany pasek szybkiego dostępu u góry ekranu (zrzut ekranu). Za jego pomocą użytkownik będzie mógł błyskawicznie stworzyć nową wiadomość czy skorzystać z komunikatora tekstowego. Pojawi się także rozszerzona obsługa innych skrzynek pocztowych - Gmaila, Yahoo!, Hotmaila, a także Facebooka i Twittera. Ma to umożliwić łatwe zarządzanie różnymi kontami z poziomu AOL Mail.

Podobnie jak to ma miejsce w Gmailu czy Hotmailu, wprowadzono zostaną takie funkcje jak podgląd załączonych map i plików. Wiadomości będzie można otwierać w kartach w skrzynce pocztowej, co ma ułatwić szybki dostęp do wielu e-maili. Zwiększona zostanie również liczba rozszerzeń - użytkownicy nie będą musieli korzystać tylko z @aol.com. Pojawią się takie domeny jak love.com, wow.com, games.com czy ygm.com (You've Got Mail).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)