Aplikacja Twój Telefon może zadziała na starszych urządzeniach. Póki co priorytetem były flagowce Samsunga

Aplikacja Twój Telefon może zadziała na starszych urządzeniach. Póki co priorytetem były flagowce Samsunga

Aplikacja Twój Telefon może zadziała na starszych urządzeniach. Póki co priorytetem były flagowce Samsunga
Źródło zdjęć: © Bloomberg via Getty Images | Bloomberg
Karolina Kowasz
03.08.2021 15:55

Dedykowana użytkownikom Windowsa aplikacja Twój Telefon dotychczas świetnie sprawdzała się głównie w przypadku najnowszych urządzeń Samsunga. Z jej pomocą użytkownicy mogli korzystać z funkcji swojego telefonu na desktopie. Możliwe, że teraz otworzy się na mniej wydajne urządzenia.

Najnowsze doniesienia pochodzą z Twittera Aggiornamenti Lumia. Jednemu z użytkowników udało się uruchomić niedostępne wcześniej w aplikacji funkcje na starszym, nieobsługiwanym smartfonie.

Funkcje telefonu na desktopie

Aggiornamenti Lumia podaje, że udało się uruchomić nieobsługiwane wcześniej aplikacje na smartfonie Samsung Galaxy A52. Jak wynika z dokumentacji aplikacji, model ten nie należy do urządzeń, które obsługują wszystkie funkcjonalności tego programu.

Co ciekawe, jeden z użytkowników Twittera zwrócił uwagę, że o ile model ten nie jest oficjalnie wspierany, tak on sam nigdy nie miał problemów z działaniem aplikacji Twój Telefon na swoim urządzeniu. Inni użytkownicy dodają, że w przypadku innych smartfonów od Samsunga, zdarzało im się korzystać bezproblemowo z aplikacji, chociaż Microsoft nie wymieniał ich jako obsługiwane modele.

Przyszłość aplikacji

Dla tych, którzy pilnie obserwują wspomniany wątek na Twitterze, stanowi on zapowiedź rozszerzenia możliwości aplikacji na inne, niewspierane dotychczas modele. Biorąc pod uwagę fakt, że sam Bill Gates ceni sobie smartfony z Androidem i uważa je za bardziej elastyczne, nie byłby to specjalnie zaskakujący ruch ze strony Microsoftu.

Mając jednak na uwadze fakt, że póki co jest to tylko dyskusja na Twitterze, a nie oficjalne zapewnienia firmy, należy zależy zachować pewną dozę sceptycyzmu. Zaś fakt, że zdaniem niektórych użytkowników, udawało im się już wcześniej osiągnąć pełnię możliwości aplikacji na innych modelach powinien ostudzić przewidywania co do samej aplikacji i jej rozwoju w przyszłości.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)