Apple aktualizuje GarageBand i iMovie, jutro otwarcie Mac App Store

Apple aktualizuje GarageBand i iMovie, jutro otwarcie Mac App Store

05.01.2011 13:17, aktualizacja: 05.01.2011 23:33

Dzień przed zapowiedzianym otwarciem Mac App Store pojawiła się aktualizacja programów wchodzących w skład pakietu iLife '11.

W GarageBand 6.0.1 usunięto problemy z cofaniem zmian wykonanych z użyciem Flex Time. Usunięte zostały opóźnienia, które pojawiały się niekiedy na ścieżkach gitarowych i przywrócona została możliwość wykonywania operacji związanych z kwantyzacją dźwięku na ścieżkach, na których wcześniej zastosowano Groove matching. W najnowszym wydaniu iMovie 6.0.1 poprawiono z kolei stabilizację obrazu na filmach nagranych z użyciem iPhone'a i iPoda Touch oraz stabilność programu. Tym razem Apple nie aktualizuje iPhoto, więc do Mac App Store trafi wydana w zeszłym miesiącu wersja 9.1.1 programu.

Najnowsze wersje programów wymagają systemu Mac OS X 10.6.3 lub nowszego. Aktualizacji można dokonać za pośrednictwem Uaktualnień oprogramowania, a już jutro programy wchodzące w skład iLife '11 będzie można kupić w Mac App Store. Wszystko wskazuje na to, że każdy program będzie można kupić osobno. Na razie nadal brak oficjalnych informacji na temat wydania iWork '11.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)