Apple aktualizuje GarageBand i iMovie, jutro otwarcie Mac App Store

Apple aktualizuje GarageBand i iMovie, jutro otwarcie Mac App Store05.01.2011 13:17

Dzień przed zapowiedzianym otwarciem Mac App Store pojawiła się aktualizacja programów wchodzących w skład pakietu iLife '11.

W GarageBand 6.0.1 usunięto problemy z cofaniem zmian wykonanych z użyciem Flex Time. Usunięte zostały opóźnienia, które pojawiały się niekiedy na ścieżkach gitarowych i przywrócona została możliwość wykonywania operacji związanych z kwantyzacją dźwięku na ścieżkach, na których wcześniej zastosowano Groove matching. W najnowszym wydaniu iMovie 6.0.1 poprawiono z kolei stabilizację obrazu na filmach nagranych z użyciem iPhone'a i iPoda Touch oraz stabilność programu. Tym razem Apple nie aktualizuje iPhoto, więc do Mac App Store trafi wydana w zeszłym miesiącu wersja 9.1.1 programu.

Najnowsze wersje programów wymagają systemu Mac OS X 10.6.3 lub nowszego. Aktualizacji można dokonać za pośrednictwem Uaktualnień oprogramowania, a już jutro programy wchodzące w skład iLife '11 będzie można kupić w Mac App Store. Wszystko wskazuje na to, że każdy program będzie można kupić osobno. Na razie nadal brak oficjalnych informacji na temat wydania iWork '11.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)