Apple aktualizuje iTunes

Apple aktualizuje iTunes

02.02.2010 10:50

Apple udostępnił wczoraj w nocy kolejną aktualizację programu iTunes. Wprowadzono kilka ciekawych poprawek, a także nowe funkcje. Wbrew oczekiwaniom niektórych analityków, w aktualizacji nie ma żadnych zmian dotyczących nowego produktu Apple’a - iPada.

iTunes 9.0.3 wprowadza szereg poprawek i likwiduje wykryte wcześniej błędy. Programiści Apple’a rozwiązali m.in. problemy z synchronizacją list odtwarzania, a także podcastów między aplikacją a iPodem (classic i touch z jesieni 2009). Zlikwidowano również problem z wykrywaniem podłączenia iPoda. Program w najnowszej wersji nareszcie zapamiętuje również hasło do sklepu. Oczywiście, jak zwykle, w opisie aktualizacji możemy znaleźć stałą informację o poprawie stabilności i wydajności aplikacji.

Z nowych funkcji warto zauważyć, że iTunes U, zawierający darmowe nagrania wykładów uniwersyteckich i materiały naukowe, posiada nową kategorię w bibliotece. Natomiast w iTunes Store zmieniono nieco wygląd i ulepszono nawigację. Ma to służyć szybszemu, a także bardziej intuicyjnemu przeglądaniu zawartości sklepu. Niestety, w Polsce z iTunes Store użytkownicy sprzętu Apple’a mogą cieszyć się jedynie dostępem do sklepu z aplikacjami na iPhone’a.

Aktualizacja iTunes do 9.0.3 zajmuje około 99 MB. Można ją ściągnąć klikając ikonę Apple w górnym lewym rogu ekranu, a następnie kartę Uaktualnienia. Najnowsza wersja iTunes dostępna jest także do pobrania z naszego vortalu w wersjach dla Windows oraz Mac OS.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)